0

Duzo fajnych rzeczy tam jest. to na pewno. Dobrej.

0

Ja akurat licze na YT, bo maja czasem rzeczy, ktore gdzie indziej sa rzadko spotykane. Uzywalem Spotify, Apple Music, grooveshark, pandora Tidal , rdio i jakos zawsze czego brakowalo - nie ze wzgledu na fukcjonalnosc tylko ze wzgledu na wykonawcow. Mam swoja kolekcje i obecnie uzywym - mimo, ze to raczej zart - google play music.

0

Chcesz tam nowa muze odkrywac, a moze sprawdzales ile z Twoich ulubionych albumow jest dostepnych?

0

Tam sa teksty w tym wywiadzie.
Lem: nie mam na to fantasy czasu - doba ma tylko 24 h- Pani Pierscieni, bransoletki, Tolkien - ja nie wiem o co chodzi.

5

Lem, po prostu zajebisty gosc. "Lem byl fantasta". Tutaj o nauce i wierze.

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:


Tutaj Grzegorz Braun i wywiad z Lemem.

20

Malo kto lubi, ale czasem pojscie na wymiane ciosow to samozaglada.

2

Na tym kanale sa bardzo fajne recenzje gier, ale pewnie znasz.

2

Czlowiek to i na odleglosc sie rozumie. Wiadomo, ze to nie byl Niemiec, a i tak kazdy wie, co jest grane.

1

Zal mi Kloppa, taki pozytywny Niemiec zdarza sie rzadko.

8

1

No a jak.

2

Emule. Ale chyba zatrzymalem sie w czasie.

1

Juz od wczoraj tak reklamujesz, a co mi tam, skusze sie.

0

W aplikacji Telegram pojawily sie stickery GoT.

6

Aktor Pierre Palmade spotkal sie z nagonka po slowach: "Geje to ludzie, którzy jedzą po gejowsku, śmieją się po gejowsku, żyją po gejowsku, mówią po gejowsku, robią filmy dla gejów. A homoseksualiści to ludzie, którzy są homoseksualni, ale nie mają wypisane na czole"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ajax celebruje pierwszy raz od 2014 roku.

0

Ale bym SE pogral. Japonski program, w ktorym Nakamura z Celticu kopie w kierunku autobusow.

7

Rekordy transferowe przedstawione w formie wyjściowej jedenastki - do 2010 i po 2010 roku.
https://i.redd.it/xsy4o0c10hw21.jpg

4

Pytanie do Hazarda w samochodzie.
https://v.redd.it/am1uczvjtgw21

W swoich 21 latach w United, Sir Alex Ferguson nigdy nie był poza pierwszą 3. Po jego odejściu MU dokonał tego juz w 5 z 6 sezonów.

0

Wielu przelało krew za naszą ojczyznę, broniło jej. Nie możemy zaprzepaścić takiego wysiłku i poświęcenia.
Czasu są inne, ale zło nie śpi.

0

No wlanie - wczoraj Tobie to tłumaczyłem .

0

Ogolnie mamy podobny gust muzyczny, Aisha Laswella to klasyk, ale Tobie przypadnie barrdziej do gustu jego Praxis.

0

Dla wielbicielu basu, dubu i ambientu. "Aisha" - Bill Laswell.


oraz Oceans of Borrowed Money
z tego samego albumu.

0

Doda ma wysokie IQ i James Woods, ale nie wiem czy on jest Polakiem.

1

Ale Ty juz to wczesniej wiedziales. No dobra zaliczam.

3

Zagadka, Danny Gaucho znowu wygrasz. Jak będzie głosował Wojciech Cejrowski?

0

Gra tu ktos na jakis instumentach? Czytam wlasnie komentarze pod tym utworem.
[Zobacz link:



" was like OH OCTAVES THIS WILL BE EASY... and then I started practicing it...
Oh sweet Jesus... Have you tried bird land with the false harmonics?
I haven't found anything of Jacos to be simple enough.... "

potwierdzacie?

0

Lo Panie, co za wybor. Joe Zawinul to nie mam pytan.- ale i cale reszta ekipy to po prostu dreamteam. Shorter, Jaco itd.

0

I wszytko jasne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?