Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Duzo fajnych rzeczy tam jest. to na pewno. Dobrej.
0
Ja akurat licze na YT, bo maja czasem rzeczy, ktore gdzie indziej sa rzadko spotykane. Uzywalem Spotify, Apple Music, grooveshark, pandora Tidal , rdio i jakos zawsze czego brakowalo - nie ze wzgledu na fukcjonalnosc tylko ze wzgledu na wykonawcow. Mam swoja kolekcje i obecnie uzywym - mimo, ze to raczej zart - google play music.
0
Chcesz tam nowa muze odkrywac, a moze sprawdzales ile z Twoich ulubionych albumow jest dostepnych?
0
Tam sa teksty w tym wywiadzie.
Lem: nie mam na to fantasy czasu - doba ma tylko 24 h- Pani Pierscieni, bransoletki, Tolkien - ja nie wiem o co chodzi.
5
Lem, po prostu zajebisty gosc. "Lem byl fantasta". Tutaj o nauce i wierze.
Tutaj Grzegorz Braun i wywiad z Lemem.
20
Malo kto lubi, ale czasem pojscie na wymiane ciosow to samozaglada.
2
Na tym kanale sa bardzo fajne recenzje gier, ale pewnie znasz.
2
Czlowiek to i na odleglosc sie rozumie. Wiadomo, ze to nie byl Niemiec, a i tak kazdy wie, co jest grane.
1
Zal mi Kloppa, taki pozytywny Niemiec zdarza sie rzadko.
8
(Wy)Kompany
https://streamja.com/4XGw
1
No a jak.
2
Emule. Ale chyba zatrzymalem sie w czasie.
1
Juz od wczoraj tak reklamujesz, a co mi tam, skusze sie.
0
W aplikacji Telegram pojawily sie stickery GoT.
6
Aktor Pierre Palmade spotkal sie z nagonka po slowach: "Geje to ludzie, którzy jedzą po gejowsku, śmieją się po gejowsku, żyją po gejowsku, mówią po gejowsku, robią filmy dla gejów. A homoseksualiści to ludzie, którzy są homoseksualni, ale nie mają wypisane na czole"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ajax celebruje pierwszy raz od 2014 roku.
0
Ale bym SE pogral. Japonski program, w ktorym Nakamura z Celticu kopie w kierunku autobusow.
7
Rekordy transferowe przedstawione w formie wyjściowej jedenastki - do 2010 i po 2010 roku.
https://i.redd.it/xsy4o0c10hw21.jpg
4
Pytanie do Hazarda w samochodzie.
https://v.redd.it/am1uczvjtgw21
W swoich 21 latach w United, Sir Alex Ferguson nigdy nie był poza pierwszą 3. Po jego odejściu MU dokonał tego juz w 5 z 6 sezonów.
0
Wielu przelało krew za naszą ojczyznę, broniło jej. Nie możemy zaprzepaścić takiego wysiłku i poświęcenia.
Czasu są inne, ale zło nie śpi.
0
No wlanie - wczoraj Tobie to tłumaczyłem .
0
Ogolnie mamy podobny gust muzyczny, Aisha Laswella to klasyk, ale Tobie przypadnie barrdziej do gustu jego Praxis.
0
Dla wielbicielu basu, dubu i ambientu. "Aisha" - Bill Laswell.
oraz Oceans of Borrowed Money
0
Doda ma wysokie IQ i James Woods, ale nie wiem czy on jest Polakiem.
1
Ale Ty juz to wczesniej wiedziales. No dobra zaliczam.
3
Zagadka, Danny Gaucho znowu wygrasz. Jak będzie głosował Wojciech Cejrowski?
0
Gra tu ktos na jakis instumentach? Czytam wlasnie komentarze pod tym utworem.
[Zobacz link:
" was like OH OCTAVES THIS WILL BE EASY... and then I started practicing it...
Oh sweet Jesus... Have you tried bird land with the false harmonics?
I haven't found anything of Jacos to be simple enough.... "
potwierdzacie?
0
Lo Panie, co za wybor. Joe Zawinul to nie mam pytan.- ale i cale reszta ekipy to po prostu dreamteam. Shorter, Jaco itd.
0
I wszytko jasne :)