Carlosss
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To powinno być priorytetem na to okienko.
1
Wojtek to zbyt nie miłe określenie dla kogoś kto dźwigał trudy presji Barcelony będąc na emeryturze. Wojciech miał dobre, naprawdę dobre mecze w Barcelonie po emeryturze. Jako polak jestem z niego dumny, podobnie jak z Lewego. Pokazał ludziom że daje rade, zprokurował karne? nie mam mu tego za złe, swój chłopak bo miał jaja. A to jak wkomponował się w zespół młodzieżowy, szacun! Przykrył czapką Dudka, choć bardzo go cenie z czasy z Liverpoolu.
0
Podobno Rafael Leo chce przyjść do nas. Cena ok 50 mil. Leo-Raphinha-Yamal?
1
To akurat nie jest głupia opcja, Muriqui. Lewy odchodzi, zostaje tylko Ferran a co jeśli Ferran złapie kontuzje mieśniową na pół roku? Nam się również skrzydłowy przyda bo Rashford odejdzie. Lato moze być ciekawe. Napewno Lewy odchodzi budżet. Ferran jest jaki jest ale znajduje miejsce na strzał a to też ważne. U nas ostatnio 9 musi umieć piłke przyjąć zastawić się i podać.
0
Poje**** ich? Nie kupią sprawdzone zawodnika a nie eksperymenty.
6
Kolejny mecz pokazuje jak czerwona daje awans. Niestety ale mam wrażenie że oni i my dostaliśmy pstryczek od UEFA za superligę. Naprawde, ani camavinga ani Eric nie powininni konczyc meczu z czerwona. Ale coż w następnym sezonie trzeba grać skutecznie. Real i Barca pokazali że tylko brak skuteczności w łatwych sytuacjach ich wyeliminował. To są właśnie detale.
1
Lepszy niż De Jong.
0
Jedyny zawodnik który umie wziąść na siebie 2 rywali i z nimi się kręcić. Potrzebuje ludzi w odpowiednim miejscu aby wykorzystali jego potencjał. Pedri nie będzie w każdym miejscu na boisku. z Ferrnem nawet złapał chemie za to z Olmo mam wrażenie nie idzie mu.
0
Robert i tak długo w niej grał. Długo będziemy czekać na taką 9 z Polski.
Czas na młodych do grania w taki sposób jak chce flick.
Robert zrobił swoje i pokazał że podobnie jak Ronaldo trening i dbanie o siebie i na szczyt się zajdzie.
0
Przecież oni drugi mecz z rzędu wypuścili mecz, to jest nie możliwe jak w tym sezonie nie wykorzystane sytuacje pod bramką przeciwnika mszczą się. Po uj wchodził lewy on nie gra nic w tym sezonie. Ferran jak na Ferrana grał bardzo dobry mecz.
1
Potrzebujemy waleczności i energii jak mamy odrobić.
0
Fajny zawodnik z niego będzie.
1
Dla mnie to sędzia powinien być tylko na Varze, bez sensu że biegają po boisku skoro i tak var weryfikuje, zabili emocje piłki i radość piłkarzy po golu. I tak paradoksalnie Varowi sedziowie popełniając błedy, ostatnie lata to są kuriozalne sytuacje sędziowskie + brak jasnych przepisów.
0
Mam nadzieje że ich pociśniemy w rewanżu, 2:0 i dogrywka.
0
Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje że Araujo jest wystawiany mocno pod sprzedarz. Na prawdę młody xavi Aspart grał dobrze na prawej obronie
0
@Tasde Wiesz jaki były płacz? Kociołek się zagotował jak przyszedł Mbappe, paradoksalnie oni go nie potrzebowali a od jego transferu nie idzie im. To już jego 3 trener.
2
Koi to porażke w LM. I mam nadzieje że to była ostatnia nasza porażka w LM.
1
Młody jesteś masz prawo do błędów. Gdyby lewy zaatakował przeciwnika w ataku a nie się zawahał tej akcji by nie było.
0
Rashford odpali!
0
On potrzebuje minut. Wyporzyczyłbym go na sezon a sprubował wypchnąć De Jonga.
4
@prodigy Też tak myślę.
0
Nie wieże, Rashforda dać na 9 zobaczyć jak mu pójdzie, ale tak nie ma komu grać na skrzydle.
7
Desire Doue marzenie ;)
8
On przyszedł do nas za późno. Przed City trzeba było go brać. Niestety.
5
Jest zbędny dla nas. Napastnik i obrońca.
2
bez sens totalny. Mamy ważniejsze wydatki.
1
Ten co jest w gazie proste. Nie pewny formy zawodnik zawsze się waha co zrobić.
1
Generalnie widziałbym tu Osimhen lub Thurama. Taki młodszy lewy z podobną siłą fizyczną, choć wydaje mi się że thuram lepiej prowadzi się jako piłkarz.
0
@kch z Interem? gdyby nie mecz życia Sommera to byśmy byli w finale, grał tak jak Dudek w finale LM.
2
@FiscaelBarca czasami tak bywa fermin yamal cubarsi gavi pedri oni nie czekali na latwych rywali wchodzili kiedy musieli. Mamy trenera który to umie robić z rezerwisty solidnego gracza.