0

Na łazarskim rejonie tylko slucha sie brx i piha chady mniej dziekuje za wsparcie bo wasze dobre slowa motywuja mnie do dalszej pracy i treningow moj serdeczny ziomek ryszard andrzejewski dzwonil wlasnie i pytal sie o termin wydania plyty bo juz nie moze sie doczekac jak chcesz don moge ci zalatwic autograf od ryska jutro wpadam na jezyce do eskulapu do clubu dam pokaz poprawnego wykonywania kolowrotka i bede z ryskiem sie widzial pozdro 600

0

Ja ogladam powtorki walki pakola w klatce.poniewaz zbieram wiedze na temat tego zawodnika na gale mma.w poznaniu pozdro 600

0

Don corleone z cb kolowrotek nie zrobie bo z mafia nie zadzieram tej ale wbijaj na lazarski rejon tu zostaniesz przyjety chlebem i sola jak swoj a plyta z 2paciem i bigim na lazarskim rejonie nie jest kolorowo juz wkrotce we wszystkich empikach w calej polsce

0

Tej rozciagnac to ty se mozesz gume w majtkach cala polska liga to dno dnalepiej wez sie za mma moge nauczyc cie kolowrotka i luja ogluszacza nie tej z calej epy bula i lokiec nie wtedy smierc na miejscu pozdro 600

0

Z tego co piszesz moja kortnej wywnioskowala ze nie bedziesz cwiczyc na wfie przynajmniej pol roku tej nie zalamuj sie caly łazarski rejon jest z toba ziomek pozdro 600

0

Siedze sobie przy piwku z kortnej nie i ona gadaj tej zebys napil sie piwka to przestanie pozdro 600

0

Jak ja kiedys trenowalem z pakolem na silowni i chcialem mu pokazac jak poprawnie sie wykonuje kolowrotek nie to tez mi fos szczelilo w kolanie i tez myslalem ze to naciagniecie miesnia dluglowego tej poszlem do lekarza przepisal mi syrop i po tygodniu juz startowalem na gali mma pozdro 600

0

No no moja kortnej gra w zenskiej sekcji juz jej pogratulowalem zwyciestwa wieczorkiem sprawie jej nagrode nie wiecie o cho chodzi kupie jej winko nie a potem to juz wiecie o co chodzi pozdro 600

0

aa zapomnialbym pozdro 600 :)

0

pih i brx zgadzam sie ale chada to jest luj slums attack plomien 81 52 debiec ascetoholix grammatik to byly sklady

0

lepiej zapytaj kiedy nowa plytwa BonusaBGC ok juz ci odpowiadam moja nowa plyta bedzie we wszystkich empikach juz nie dlugo w calej polsce

0

Pamietam ten mecz jak go goladalismy przy piwku na kasecie videło z pakolem i kortnej niestety nie mialem okazji zobaczyc meczu na zywo poniewaz bylem na finale ligii mma w poznaniu pozdro 600

0

Puyol to jest niesamowity luj i pozytywny koles poznalem go pare lat temu w norwegi tam gdzie trenowalem sztuki walki w trondhaim spaliliśmy tam wonsa osobiscie jestem jego wielkim fanem pozdro 600

0

czasem zapija sie smutki i bywa czilałtowo widze ze wszyscy znaja moj pjonerski kawalek pozdro 600

0

co powiecie o golden erze od kobry mi sie bardzo podoba niektorzy pisza ze to kopiowanie rika rosa pozdro dla macieja propsy pozdro 600

0

moj wuja moze startowac na prezydenta barcelony wolnosc 1 i 2 pozdro 600

0

no xaviemu jeszcze troche brakuje moj wuja ma w barcelonie 500 meczy rozegranych pozdro 600 juz niedlugo moja plyta na łazarskim rejonie w empikach w calej polsce

0

pozdro 600

0

Messi chcial załadowac gola z kołowrotka ale nie opanowal jeszcze go do perfekcji tak jak ja no i skaczylo sie na kontuzji

0

elo mam do cb propozycje nie do odrzucenia proponuje ci lufa pytanie z pakolem jak chcesz to pisz na priva

0

jak potrafi strzelac z kołowrotka to moze przechodzic do barcy

0

bojan chcial strzelic bramke z kołowrotka ale mu nie wyszlo i zlapal kontuzje

0

obstawiam ze jest to moj wuja

0

Witam siedzimy sobie z pakolem i kortnej przy piwku i bardzo sie cieszymy z przegranej realu a teraz ide na trening bo w listopadzie mam gale mma w poznaniu bede walczyl z pakolem o wplywy ukortnej pozdro 600

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?