BonusBGC
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tej dzwonilem juz do mego wuja i powiedzial ze bedzie gral w celticu i na strzela troche samoboji dla barcy i barca wygra nie wiecie o co chodzi pozdro 600
0
tej jakim trzeba byc mózgiem zeby w internecie podac publicznie swoj nr telefonu takim debilem nawet miki messi nie jest chyba tej pozdro 600
0
tej moj fizjoterapeuta po takiej kontuzji doprowadzil mnie do zdrowia po 3 dniach tej wyslalem go z pakolem do barcelony zeby pomogl messiemu i pakol nagra lufa pytanie pozdro 600
0
tej dzisiaj celtic odklepie jak najman gdy z nim walczylem nie wydaje mi sie ze bedzie 2-0 dla barcy zalozylem sie z pakolem o piendziesione pozdro 600
0
cesk pamietaj buła potem łokiec a jak gosc bedzie jeszcze sapał to z kołowrotka go pozdro 600
0
No jak to kto ja albo moj wuja pozdro 600 ewentualnie moj serdeczny przyjaciel pakol lufa pytanie z messim to by bylo cos elo ziomek
0
Moj wuja na prezydenta!!! Pozdro 600
0
Tej a ty walnij barana w sciane moze rozumu ci brzybedzie nie pozdrawiam
0
Narazie tej pozdro 600 ;)
0
Szkoda ze wzgorza juz nie ma ale dobrze ze brx dalej dziala tej bo najbardziej go lubilem z tego skladu wlasnie nagrywam z nim dissa na ibrahimovicia pozdro 600
0
Tej a gdyby tak moj wuja zagral jutro w druzynie celtiku i nastrzelal by troche samoboji wiecie o co chodzi nie bo moj wuja kiedys gral w barcelonie i barcaby wygrala nawet jak by postawili drimnajlera pod bramka nie pozdro 600
0
Na ipadzie pozdro 600
0
Ty tez jestes swoj chlopak nie raz spalimy wonsa tej nie boj sie bana nie dostaniesz redakcja przy tobie to pionki z mafia sie nie zadziera pozdro 600
0
Siemanko don no wlasnie wrucilem z łazarskiego rejonu od decksa klipa nakrecilismy tera siedze tutej z miki messim i pakolem i nagrywamy lufa pytanie tej miki juz wymiekl a tylko powachal kieliszek jak tak dalej pojdzie to pakol mu na lezaco piencdziesione bedzie wlewal pozdro 600
0
Tej siedze sobie z pakolem przy piwku i zadzwonilem do ibrakadabry i juz umowilem z nim walke na grudzien zaraz po gali mma w poznaniu w listopadzie zalatwie go z kolowrotka i bedzie inaczej gadal o gaurdioli pozdro 600
0
tej mnie smiech ogarnia jak czytam twoje komenatrze nie, tej moja propozycja i pakola jest dalej aktualna jak chcesz lufa pytanie z pakolem to pisz na priva nakrecimy material kto wie moze dzieki temu wywiadowi zainteresuje sie toba jakis ruch radzionkow nie tej wgl ile masz lat bo pakol powiedzial ze tym razem bedzie z toba pił wódke i spali wonsa z toba pozdro 600
0
tej wrocilem od decksa bylismy na piwie z kortnej tak sie upilismy ze tez chyba se cos naderwalem i to nie dobrze bo mam w listopadzie gale mma musze ciezko trenowac nie dobra lajkujcie tutaj z calej epy pozdro 600
0
wp jak cos ci sie nie podoba to lepiej nie mow mi tego pozdro 600
0
tej jak potrafi strzelac gole z kołowrotka to czemu nie jeszcze by sie nauczyl buła i łokiec i mamy wykapanego stopera nie pozdro 600
0
Ja wodki nie pijam moja trzustka zle znosi takie rzeczy czasem piwko se walne na oczyszczenie watraby pozdro 600 ziomek ide sie kapac bo jutro wpadam na hacjende do decksa nie moge smierdziec jak jakis luj hehe ;) ps don pozdrowie cie w teledysku
0
El sratidista jestes 1 na liscie do kolowrotka piotrowi odpuscilem bo mnie wyblagal i przeprosi i slucha dobrej muzyl ale tobie nie odpuszcze bo nie lubie chamstwa i realcow na tej stronie pozdro 600
0
Evergreenu napewno nie masz bo premiera dopiero w pazdzierniku rozumiem ze widzimy sie w arenie w poznaniu tej pozdro 600 wezne kortnej napijemy sie piwka nie
0
Don wiem do tego byl klawiszem ale maciej kobra rozwalil system golden era
0
Don masz juz preorder evergreenu ?
0
Piotr dzieki za wsparcie wybaczam ci ten jednorazowy wybryk i naprawde masz szczescie bo tego kołowrotka nie uzywaja nawet sluzby mundurowe bo to jest smierc na miejscu nie pozdro 600
0
A tak wgl koleguje sie z maciejem kobra i ryskiem ze staszica i nie raz juz spalilismy wonsa w bramie jutro widze sie z ryskiem w la bomba studio bede nagrywal klipa pod utwor na lazarskim rejonie pozdro 600
0
Piotr nie kompromituj sie nie mieszaj mnie z bonusem Rtv z warszawy ja jestem bonus bgc z lazarskiego rejonu i zeby to mi bylo ostatni raz bo zademonstruje kolowrotek na tobie jutro na jezycach w eskulapie lozdro 600
0
Pozdro 600 zapoczatkowal dj 600 v a ze jest to moj serdeczny ziomal z łazarza to sprzedal mi prawa autorskie do tego tekstu nie pozdro 600
0
Mialem nosa ze ten nosa cos strzeli tej wyslalem pakola do bukmachera i bedemy milionerami nie pozdro 600
0
Don wpisz na jutubie bonus bgc i tam obczaj mnie i moja nawijke a przedewszystkim zobacz wywiad z pakolem bo naprawde warto przy okazji sie dowiesz nie jak poprawnie wykonywac kolowrotek pozdro 600