BonusBGC
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tej do wyboru do koloru jak chcesz bedziesz mial usunieta dla mnie to zaden problem zaladuje z kolowrotka i po problemie ziomek pozdro 600
0
Dokladnie pozdro 600
0
Ok badzmy obiektywni leo wygra ribery za co niby ma ja dosac on moze messiemu buty czyscic pozdro 600
0
Wrocilem z treningu tej wlaze a tu takie rzeczy sie dowiaduje pozdro 600
0
Elo eloszka ziomki dlug realu gigantyczny 500 mln haha i jeszcze kupili szklanke za 100 mln haha pozdro 600
0
Tej co ma mlotek wspolnego z moim problem naucz sie czytac pozdro 600
0
0
Tej pozdro 600
0
Tej najwieksze zaskoczenie to remis ajaxu z tym milanem to barca nie powinna miec zadnych problemow nie wgl moj wuja sie rozchorowal i nie strzelil samoboja dla barcy pozdro 600
0
Ten atletico wygralo 2; 1 z porto po odejsciu falcao graja jeszcze lepiej niz z nim no no powiem wam ze ja i pakol bardziej obawiamy sie atletico w lidze niz real powiedzmy sobie szczerze real gra mizernie i jak tak dalej beda grac to w gd sie szykuje manita a atletico idzie jak burza pozdro 600
0
Pozdro 600
0
Tej to jest moje pozdrowinie ino ja moge go uzywac pozdro 600
0
Tej pakol az z was sie smieje haha chlopcy prowadza relacje live w komentarzqch pozdro 600
0
Tej moja kortnej powiedziala ze jak dalej tak grac beda te dupy wołowe z barcelony to sama wlozy kalosze i wybiegnie na murawe i strzeli gola z kolowrotka nie pozdro 600 ziomki
0
Tej moja kortnej powiedziala ze jak dalej tak grac beda te dupy wołowe z barcelony to sama wlozy kalosze i wybiegnie na murawe i strzeli gola z kolowrotka nie pozdro 600
0
Kibice z glasgow to sa zwykle pionki przy naszych kibicach z poznania lech lech kolejoooorz pozdro 600
0
Tej ogladajcie mnie dzis bede u kuby wojewodzkiego o 22; 30 pokaze mu co to znaczy byc fajterem a jak bexzie cos marudzil to wiecie buła i łokiec nie, smierc na miejscu pozdro 600 dla moich fanek i fanow
0
O zlote kalesony
0
Jak to co ty gadasz tej wlasnie slucham eska tv i pelno songow jest pozdro 600
0
Tej udostepniam wam moj nowy track z mojej najnowszej plyty na łazarskim rejonie juz wkrotce we wszystkich empikach w calej polsce a brzmi on tak tylko biedronka nie ma ogonka nie ma ogonka biedrooonka pozdro 600
0
Tej ogladam na polsacie sprawiedliwosc ulicy przypatrzcie sie stalonowi tak sie wykonuje poprawnie kołowrotek tej pozdro 600
0
No z kolowrotka by wladowal w same łokieno tej ale naszczezcie mozesz se w radyju puscic songa nie zalamuj sie stary pozdro 600
0
W radiu pozdro 600
0
To do mikiego
0
Wrozbito macieju tej a podasz mi 6 w totolotku idz spac lepij bo do gimbazy nie wstaniesz nie pozdro 600
0
Ci co sie pytaja gdzie song to ja wam odpowiadam wlaczcie se radio to bedziecie mieli song do woli nie taki zart na rozluznienie pozdro 600
0
Twoj tak samo lamusie pozdro 600
0
Dzieki za kazde wsparcie od was poniewaz to mnie motywuje do dalszych treningow i pracy moja plyta na lazarskim rejonie juz wkrótce we wszystkich empikach w polsce nie a jak mnie nie rozumiecie to radze udac sie do szkoly uzupelnic braki w edukacji pozdro 600
0
Tej szkoda ze songa nie ma ale w sumie nie potrzebny jest bo gadalem z wujem i strzeli 2 gole samobujcze dla nas tej wgl jaki jest wasz ulubiony song bo ja mam wiele takich do ktorych mam sentyment np moje miasto zla slawa owiane nie pozdro 600
0
tej nie osmieszaj sie bo pofatyguje sie tam do cb do tej wiochy zabitej dechami na wildeckim rejonie i pokaze ci moc kołowrotka napisalbym pozdro 600 ale gardze realem tak jak ich fanami