2

@Luciano99 Po tych twoich kuponach, to jedyne co leży na ulicy, to ja...

1

@Mixtape Nie, bo przegraliśmy już mistrzostwo, a Real zaczął sezon w lutym...pograne.

2

@norbi77 Może o Riquiego Puiga mu chodzi?

8

@Pedri16Future Prędzej Szczęsny strzeli niż Fati.

0

Kłapouchy GOAT!!!!

4

W tyłku mam Trumpa, Zełeńskiego, czy Unię Europejską.
Mną rządzi papież.

0

Niech jeszcze Ashley Young dupnie United i ironia będzie wspaniała.

1

@michaleu Ja też. Szczerze mówiąc oglądam w ostatnim czasie większość meczy United :D. Mam sobie coś z sadysty.

2

Atletico gotuje, podoba się dla jego.

0

@Popitek12 W pierwszej na Zandberga, a w drugiej na Mentzena.

0

@Mitch_Atleta Dzietność spada na całym świecie. Nawet w Afryce, choć tam oczywiście nadal rodzi się dużo ludzi.
Lepsze warunki na pewno by pomogły, ale czy całkowicie naprawi dzietność? Wątpię.
Istnieje korelacja między zwiększonym standardem życia i możliwościami, a spadkiem dzietności. Także fakt, że po prostu kobiety mają więcej możliwości, również osłabia dzietność. Jeszcze nie tak dawno temu sytuacja kobiet była znacznie gorsza (w naszym regionie). Naprawdę nie wiem jakie jest sensowne rozwiązanie. Być może inwestycje w automatyzacje i dostosowywanie systemu do zmian demograficznych. Będzie to bardzo bolesny proces, ale ciężko znaleźć proste i sensowne rozwiązanie. Może nawet będzie trzeba podejmować bardzo brutalne decyzje i poświęcać starych ludzi i ograniczyć choćby emerytury. Warto dodać, że wystrzał populacji w 20 wieku jest w pewnym sensie anomalią, więc może wracamy do "normalności"?

3

@Luciano99 Pochwal się jak długi będziesz mieć urlop na notatniku.

2

Sędzia kupiony, mecz wygrany, humor gitówa. Czego chcieć więcej?

0

@MesQueUnClub96 Im więcej wydają, tym bardziej ich skład wygląda gorzej. Niesamowite.

1

@Luciano99 Pierwszy skład w historii Barcelony lepiej by zagrał, a dodajmy, że oni wszyscy już nie żyją. Nie ma co tu porównywać.

5

@RoberDzik Ale remisu Atletico nie przewidziałeś. Jaka strona, tacy redaktorzy. Szału nie ma.

0

@Osyryes dzięki, sprawdzę.

1

@Roobo Nie warto. Fotele biurowe/ergonomiczne są lepsze. Kupując fotel gamingowy płacisz podatek za słowo "gaming". Dodatkowo są one po prostu niewygodne.

0

@Osyryes Domyślam się, że jesteś obcykany w tym temacie, to zadam pytanie. Czy istnieje/jakie polecasz, anime w stylu pieśni lodu i ognia (gra o tron), lub ogólnie coś bardziej mrocznego, gdzie "dobrzy" nie mają potężnej zbroi fabularnej i nie niszczą wszystkich złoli mocą przyjaźni. Ogólnie bardziej chciałbym zobaczyć postacie w odcieniach szarości, lub złoli którzy nie są słabymi frajerami, oraz jakieś spiski polityczne, etc. są mile widziane. Chciałbym tylko dodać, że nigdy kompletnie nie oglądałem anime, ale chciałbym od czegoś zacząć.
Tak na szybko znalazłem "Ginga Eiyuu Densetsu", który dodatkowo dzieje się w kosmosie, co jest dodatkowym bardzo dużym plusem (lubię temat kosmosu dla fantasy/sci-fi). No ale może coś innego polecasz?

1

@MesQueUnClub96 Indie, Pakistan, Bangladesz, Afganistan, Egipt, Haiti.

1

Być może kolejne więzadła, tym razem Lisandro.

0

@marcin62 Dziadek się kończy.

0

@Rastafarnianin Fajna samica, jest za co złapać. A i samolotem na czole wylądujesz.

0

Komentarz usunięty

0

@Kengo Biali są lepsi od czarnych nawet w byciu imigrantem z Afryki. Supremacja jest oczywista.

1

@draxidox Jak ci żałośni ludzie mogą spojrzeć później w lustro i nie czuć obrzydzenia? Ja do tych ludzi nie mam absolutnie żadnego szacunku, ponieważ dlaczego miałbym mieć, skoro oni siebie całkowicie nie szanują.
Idąc ich tokiem rozumowania, to powinienem oczekiwać, że każdy Niemiec będzie mi robił laskę z połykiem, za to co zrobili nam w XX wieku. No ale oczywiście tego kompletnie nie oczekuję i czułbym się nawet głupio. Niemcy nie są nikomu nic winni, oraz ja nie jestem komukolwiek, cokokwiek winny.

0

@A4ron Ja nie znam chłopa, więc nie wiem czy jest wart takich pieniądzy. Wiem tylko, że ceny na rynku są szalone i byle ananas jest wart dużo. Zacznę go oceniać po jakimś czasie i czas pokaże, czy był dobrą inwestycją. Może skauci zobaczyli coś, czego ja nie widzę.

1

@adamek20151 Chłop nawet 20 minut jeszcze nie zagrał, spokojnie. Start tragiczny, ale zobaczymy co będzie dalej.

1

2

@CLS63AMG Nie wiem jak to dokładnie sklasyfikować, ale ogólnie rewolucja przemysłowa powinna być wysoko. Oczywiście rewolucja przemysłowa miała miejsce dzięki różnym dokonaniom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?