2

Idąc tym tokiem rozumowania, Pique, Alba, Busquets powinni grać w 1 składzie do 40 bo też są zasłużeni ;)

0

Gościu, jakby miał to zrobić sam? Piłka nawet nie dochodziła w te sektory boiska. Przegralismy jako drużyna, mamy już jednego zbawiciela lepszego od Neymara i nic nie zdziałał ;)

0

W zeszłym sezonie Neymar był w składzie. Przegralismy w Lm 0:4 z PSG i 0:3 z Juve w żenującym stylu - tak samo jak z Roma w tym sezonie. Dodatkowo nie wygraliśmy Ligi w zeszłym sezonie więc może straciliśmy na efektowności, ale nie na efektywności. Na pewno straciliśmy na stylu, ale styl nie wygrywa tytułów.

0

W tym sezonie, kiedy wygraliśmy Ligę Mistrzów to Iniesta przebijał się dopiero do składu, Xavi miał w połowie sezonu zerwane więzadła więc się nie zgadzam. Na prawej obronie grała taka tuza jak Oleguer, w pomocy Edmilson. Na skrzydle pomykał Giuly. Widać było jednak zespół i głód zwycięstwa. Obecnie ponad połowa kadry w klubowej piłce wygrała wszystko, więc nie ma się co dziwić, że Roma była dużo bardziej zmotywowana. Nie ma ludzi niezastąpionych. Miało nie być Barcy po Rivaldo, Ronaldinho a było lepiej. Pozdrawiam

2

Najbardziej lubiłem oglądać Barcelonę Rijkaarda przed wprowadzeniem Messiego do składu. Graliśmy w bardzo ofensywny i ciekawy sposób. Drużyna polegała też na Ronaldinho, ale nie az w takim stopniu. Także, niekoniecznie bez Messiego będzie koniec świata. Nie będzie szukania go w każdym momencie akcji. Był też moment kiedy wygraliśmy na Bernabeu 4:0 i Messi tam wszedł na gotowe. Przed tym spotkaniem Messi miał kontuzje, ale Barcelona grała świetna piłkę pod jego nieobecność. Pozdrawiam

0

Nie odpowiedziałeś na pytanie :) Ja za małolata potrafiłem również wymieniać składy i formacje większości drużyn piłkarskich w Europie. Ławki rezerwowych też nie był mi obce. Co to ma do trenowania Barcy? Formacja drużyny, a taktyka na mecz to są dwie różne rzeczy. Nie mówię, że będzie złym trenerem. Nie rozumiem tylko dlaczego tyle osób koniecznie chce go na ławce trenerskiej. To, że ktoś spędza dużo czasu we warsztacie samochodowym nie znaczy, że będzie świetnym mechanikiem. Oczywiście, życzę mu ogromu sukcesów, nie rozumiem jedynie faworyzowania go bo to Xavi. Pozdrawiam i życzę pięknej soboty :)

1

Powodzenia! Zdrowia i tylu goli ile zapragniecie :D

0

Mogę zapytać dlaczego tak jak jeden z wielu już masz nadzieję na jego epizod trenerski w Barcelonie? Trener ma być dobry w trenowaniu piłkarzy i wyciąganiu z nich najlepszego. To, że jest legendą klubu nie daje gwarancji sukcesów. Boniek też prowadził reprezentację i co z tego wyszło wszyscy wiemy :)

0

Chyba dziadkiem xD

7

Suarez to święta krowa. Może dostac 10 spotkań na przelamanie, Paco za średni występ z golem laduje na ławkę na 10 kolejnych meczy.

5

Nie rozumiem po co są inni zawodnicy skoro piłkarz że pęknięta kością gra w 1 składzie. To jest chore!

0

Coś takiego. To była tragedia. Oby teraz nie było powtórki.

0

Pique nie gra na 100% widać że kolano nie doleczone. W kilku spotkaniach co chwilę się za nie dotykał i miał grymas bólu na twarzy. W meczu z Roma Dzeko przestawiał wszystkich jak chciał. Mina to kawał chłopa więc mógłby dać radę ;)

16

Chyba nie zrozumiałeś przekazu kolegi wyżej :P szczególnie o zmianach :)

0

Dobre pytanie. Na pewno nie po to żeby grał xD

0

Wtedy przegraliśmy chyba 3 albo 4 mecze z rzędu i cała przewagę wypracowana w sezonie straciliśmy w mgnieniu oka.

3

Jak można kibicować Niemcom na MŚ xD

0

Nie byłbym taki pewien. The Reds lubią grać z kontry, Roma raczej nie będzie grała atakiem pozycyjnym. Ciekawy dwumecz będzie :)

0

Tak i praktycznie na pustaka bo ominął bramkarza :)

1

Przypomnij mi mecz wyjazdowy w Lm gdzie Barcelona wygrywa i strzela z gry 2 bramki. Roma nas rozwaliła u siebie jak w ostatnich latach PSG,, Juventus czy Atletico. Barca na wyjazdach od jakiegoś czasu daje d... Real nie ma tego problemu i zawsze się zepna i są lepsi od rywali już 3 rok z rzędu. Juventus zaimponował, ale i tak nie dał rady. Atletico w finałach też imponowało i nie dawało rady.

6

Martwi mnie to, że Valverde jest zadowolony z formy zawodników, którzy nie potrafią wyjść 90 min z pressingu Romy....

2

Hahaha tak, ter Stegen winowajcą xD Smalling też będzie pasował jak ulał :)

0

Twój komentarz wnosi wiele świeżości w temacie. Jakie rozwiązania przewidujesz?

2

Kiedyś chyba mieliśmy taka grupę w lm z Roma, Liverpoolem i na Anfield strzeliliśmy bramkę z mnóstwem podań :) Dużo Holendrów wtedy mieliśmy w składzie.

1

Po czym wnioskujesz, że Real odpadnie? :)

1

Już dawno nie jesteśmy najlepsza drużyna swiata. Wymień mecz z tego sezonu, w którym graliśmy pieknie. Nie mówię teraz o wyniku, bo 3:0 z Realem i Chelsea nie oddawało przebiegu tych spotkań. W Europie od 3 lat jesteśmy średniakami, nie oszukujmy się.

1

W meczu z Roma nie byliśmy wstanie wyjść na połowę więc co by dał Griezzmann? Jesteśmy słabi jako drużyna. Messi ciągnie wwzystko, ale ostatnio nawet on nas nie zbawia. nie mamy pomysłu na grę z przodu. Rozgrywający akurat by się przydał, ale ogólnie trzeba nowego pomysłu i odmłodzić skład a nie cały czas to samo. Iniesta wygląda jak dziadek - uwielbiam go, ale jego czas minął.

0

Jak ja oglądał to w momencie do Iniesty był doskok i strata ;)

1

Nie wiem co Wam tak zależy na złotych piłkach. Mnie smuci, że Barcelona jest słaba w Europie, co nam po złotych piłkach.

0

Zgadzam się. Poza tym nie pamiętam meczy Barcy, który oglądałbym z przyjemnością :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?