15 października 2023, 09:54
0
@BordowyPtak wiesz gdzie leży Orneta ?
14 października 2023, 20:58
1
@Tom0VeB ogólnie życie bez stresu o pieniądze i lepszy start w życiu dla moich dzieci ,dobrze mi się tu żyje a może się przyzwyczaiłem;)
14 października 2023, 20:53
2
@Luciano99 jestem bialy ale nie rudy ;)
14 października 2023, 18:07
@Tom0VeB no dokładnie , strajki metra tylko często teraz jakoś;)
14 października 2023, 18:05
@Fantastyczny Chłopiec mieszkam 18 lat już nic szczególnego się nie dzieje :)
14 października 2023, 13:10
@AdiKingu96 podobno 1500 osób ma bana na 2 tygodnie ,trzeba ich dodać;)
14 października 2023, 11:11
@Barcasub w punkt, nic dodać nic ująć:)
14 października 2023, 11:01
4
@Rust_Cohle szybciutko;)
@MesQueUnClub96 to zgłaszaj ,wiesz jak to się robi ;)
14 października 2023, 10:59
Hubert już drugi gem serwisowy na przewagi cienko go widzę, nie da rady ...
14 października 2023, 10:57
@MesQueUnClub96 spamujesz o tym przeciętniaku to odpowiadam;)
14 października 2023, 10:56
@MesQueUnClub96 nic ,to ty robisz z forum w internecie wyznacznik jakiejś popularności, ja mam to akurat głęboko w tyłku;)
14 października 2023, 10:54
8
@MesQueUnClub96 Ty się na swojej głupocie wybiłeś xd
14 października 2023, 10:52
@MesQueUnClub96 a ty dla Ojca podziękuj za to samo ...
14 października 2023, 10:51
@MesQueUnClub96 weź idź do szkoły czy coś...
14 października 2023, 10:49
@MesQueUnClub96 no pięknie razem wyglądają xd https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13684885#comment-13684885
13 października 2023, 22:17
@LionelM95 potwierdzam, zdrówko:)
13 października 2023, 22:16
@Rust_Cohle to są 2 nadgodziny jutro czyli do 14 w tym czasie będziemy pić piwko tak to u nas wygląda...
13 października 2023, 22:12
@Rust_Cohle uuu teraz to jesteś zarobiony xd
13 października 2023, 22:08
@kamyk_23 o ho stary wstał ...:/
13 października 2023, 22:07
Komentarz usunięty
13 października 2023, 21:56
@mekston oznaczyliśmy tatę i syna i cisza :) brak argumentów?;)
13 października 2023, 21:43
@Essos przymierzył:)
13 października 2023, 21:42
@Danny Gaucho ale cios w @Rust_Cohle xd
13 października 2023, 21:14
Tu kryminaliści na rozpoznaniu xd Który wyrwał pani torebke ? ;)https://zapodaj.net/plik-En0M9gFK8J
13 października 2023, 20:37
@VegetaPolska jak mowi moj kumpel chciał byś taka dechę ;)
13 października 2023, 07:37
@Kessie szukamy go od godziny ,my z niego pijemy a ty sobie czapki robisz ?
13 października 2023, 07:27
31
@Peciak wykończysz się...Ja otwieram wulkanizacje i cały dzień pijemy z @Deviler , @Kessie I starym @Luciano99 tak trzeba żyć;)
13 października 2023, 07:25
@AFA90 pozdrowienia z wulkanizacji :)
11 października 2023, 12:32
@AduŚ07 w artykułach nigdzie nie ma ale na lotnisku wszyscy mówili między sobą że od elektryka się zapaliło ...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@BordowyPtak wiesz gdzie leży Orneta ?
1
@Tom0VeB ogólnie życie bez stresu o pieniądze i lepszy start w życiu dla moich dzieci ,dobrze mi się tu żyje a może się przyzwyczaiłem;)
2
@Luciano99 jestem bialy ale nie rudy ;)
1
@Tom0VeB no dokładnie , strajki metra tylko często teraz jakoś;)
1
@Fantastyczny Chłopiec mieszkam 18 lat już nic szczególnego się nie dzieje :)
0
@AdiKingu96 podobno 1500 osób ma bana na 2 tygodnie ,trzeba ich dodać;)
0
@Barcasub w punkt, nic dodać nic ująć:)
4
@Rust_Cohle szybciutko;)
2
@MesQueUnClub96 to zgłaszaj ,wiesz jak to się robi ;)
0
Hubert już drugi gem serwisowy na przewagi cienko go widzę, nie da rady ...
1
@MesQueUnClub96 spamujesz o tym przeciętniaku to odpowiadam;)
1
@MesQueUnClub96 nic ,to ty robisz z forum w internecie wyznacznik jakiejś popularności, ja mam to akurat głęboko w tyłku;)
8
@MesQueUnClub96 Ty się na swojej głupocie wybiłeś xd
2
@MesQueUnClub96 a ty dla Ojca podziękuj za to samo ...
1
@MesQueUnClub96 weź idź do szkoły czy coś...
0
@MesQueUnClub96 no pięknie razem wyglądają xd
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13684885#comment-13684885
4
@LionelM95 potwierdzam, zdrówko:)
1
@Rust_Cohle to są 2 nadgodziny jutro czyli do 14 w tym czasie będziemy pić piwko tak to u nas wygląda...
0
@Rust_Cohle uuu teraz to jesteś zarobiony xd
8
@kamyk_23 o ho stary wstał ...:/
0
Komentarz usunięty
0
@mekston oznaczyliśmy tatę i syna i cisza :) brak argumentów?;)
1
@Essos przymierzył:)
0
@Danny Gaucho ale cios w @Rust_Cohle xd
1
Tu kryminaliści na rozpoznaniu xd
Który wyrwał pani torebke ? ;)
https://zapodaj.net/plik-En0M9gFK8J
2
@VegetaPolska jak mowi moj kumpel chciał byś taka dechę ;)
1
@Kessie szukamy go od godziny ,my z niego pijemy a ty sobie czapki robisz ?
31
@Peciak wykończysz się...
Ja otwieram wulkanizacje i cały dzień pijemy z @Deviler , @Kessie I starym @Luciano99 tak trzeba żyć;)
1
@AFA90 pozdrowienia z wulkanizacji :)
0
@AduŚ07 w artykułach nigdzie nie ma ale na lotnisku wszyscy mówili między sobą że od elektryka się zapaliło ...