0

0

jestem studentem prawa, krwi cycku;)

0

0

0

Catalina92

odezwij się łysa dupo

0

safin25, wygladasz mi na pedogfila, lubisz wujka Janusza?

0

0

0

hahahaha nie mają normalnego boiska tylko grają w deszczu?

0

0

Jestem mistrzem Bidona;D

0

łooooo Bidon na króla Realu

0

Tu Wujek Janusz :******* Barca jest słaba, Real ich w sobotę zmiecie!

0

0

imperfecta Ty lepiej Zajmij się mojim Wujaszkiem, serio ma fajną rakietę;D

0

0

BIDON! wszyscy krzyknicjie razem, prostolinijnie, Bidon to krół!!!!! bidon to król!!!!!

0

0

barca jest syganlizowanie pierwszorzednie demotywowana!

0

0

Skąd wiedziałeś? też tam byłes i sie wypinales:d
Twój Wujo Janusz;*

0

0

Bidon w akcji;D hehehe aplikacji

0

0

0

Catalina92 tu Wujek masz na imię Ela ? bardzo ładnie, może się umówimy na spotkanie?

0

Bidon został solidnie ukarany, aż milej się zrobiło. Co ta u was ?
Wujek, zawsze wasz najlepszy Janusz.

0

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?