0

podyskutujemy?

0

Co sądzicie o grzę "El nino " ? przelamie sie z Barcelona?

0

Macie jakiś pomysł jak zniwelować dobry środek Chelsea?

0

Nie prowokuj! już nie ma wujka, jest normalnie.

0

wiem, że dostanę bana, moja wina, ale już na poważnie. Co sądzicie o obornie barcelony, czy nie uwazacie, ze czasami za pozno sa rozbijane ataki w srodku pola ? i jak milan mial juz pilke , a co za tym idzie przedostal sie pod nasza bramke, bylo groznie.

0

Gadajcie normalnie, koniec głupich tekstów, mogę z wami pogadać?

0

PRZEPRASZAM JUŻ NIE BĘDĘ:*

0

0

0

bidon idzie spać

0

dwie minuty bez minusa;D jaka ulga!

0

0

0

aaaa teraz Wujek Janusz wjeżdza na bit

0

Jestem Bidonem ;D

0

Hala Madrid .. Hala Madrid .. Hala Madrid


KRÓL BIDON WIELKI ! ;DBidon, Bidon, Bidon:D

0

Rywalem Barcelona oraz Atletico Madryt
Wielkie derby jak co roku w którym emocje to zaszczyt
Wielkie gwiazdy dały piękno, w którym stali się potęgą
Bernabeu, Di Stefano wielkim mitem i legendą.
Na stadionie atmosfera, która wprawi Cię w euforię
Doping tysięcy fanów, jednych z najlepszych w europie
Wiele razy zdobył miano jako najlepszego klubu
Jego finezyjna gra była piłkarską magią globu
Mistrzostwo Hiszpanii o które tak walczył na froncie
Zanotował swe rekordy, gdzie jego rywal siedział w kącie
Jest nie tylko wielkim klubem, ale prawdziwą świątynią ,
Także wspaniali kibice, którzy nigdy nie przeminą ..

0

Hala Madrid .. Hala Madrid .. Hala Madrid

0

0

0

slow550
To safina25 decyzja czy bedzie ze mna pisal, nie probuj na niego wplynac, bo wiem, ze mu zazdroscisz, go akurat lubię :* i moglbym z nim byc

0

Niezle? co? moglbym byc raperem?

0

0

;pkjhkhjkhj

0

nie pójdę, mam 11 000 kont

0

imperfecta jestes frajerem;D

0

boicie sie odpisac na wlasnej stronie!!!! dlatego real rzadi nie ma tak wystraszonych kibicow!!! hooligans REal

0

Wujek janek czeka, kto z was napisze cos ten FRAJER!!!! no cwaniaczki

0

Autor teego reportażu jest jednostronny i ograniczony politycznie, nie wie w ogole co pisze, wstyd mi za tak mizernych pisamkow

0

to ty sie rzucasz jak gowno w przerębli;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?