Bidon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podyskutujemy?
0
Co sądzicie o grzę "El nino " ? przelamie sie z Barcelona?
0
Macie jakiś pomysł jak zniwelować dobry środek Chelsea?
0
Nie prowokuj! już nie ma wujka, jest normalnie.
0
wiem, że dostanę bana, moja wina, ale już na poważnie. Co sądzicie o obornie barcelony, czy nie uwazacie, ze czasami za pozno sa rozbijane ataki w srodku pola ? i jak milan mial juz pilke , a co za tym idzie przedostal sie pod nasza bramke, bylo groznie.
0
Gadajcie normalnie, koniec głupich tekstów, mogę z wami pogadać?
0
PRZEPRASZAM JUŻ NIE BĘDĘ:*
0
0
0
bidon idzie spać
0
dwie minuty bez minusa;D jaka ulga!
0
0
0
aaaa teraz Wujek Janusz wjeżdza na bit
0
Jestem Bidonem ;D
0
Hala Madrid .. Hala Madrid .. Hala Madrid
KRÓL BIDON WIELKI ! ;DBidon, Bidon, Bidon:D
0
Rywalem Barcelona oraz Atletico Madryt
Wielkie derby jak co roku w którym emocje to zaszczyt
Wielkie gwiazdy dały piękno, w którym stali się potęgą
Bernabeu, Di Stefano wielkim mitem i legendą.
Na stadionie atmosfera, która wprawi Cię w euforię
Doping tysięcy fanów, jednych z najlepszych w europie
Wiele razy zdobył miano jako najlepszego klubu
Jego finezyjna gra była piłkarską magią globu
Mistrzostwo Hiszpanii o które tak walczył na froncie
Zanotował swe rekordy, gdzie jego rywal siedział w kącie
Jest nie tylko wielkim klubem, ale prawdziwą świątynią ,
Także wspaniali kibice, którzy nigdy nie przeminą ..
0
Hala Madrid .. Hala Madrid .. Hala Madrid
0
0
0
slow550
To safina25 decyzja czy bedzie ze mna pisal, nie probuj na niego wplynac, bo wiem, ze mu zazdroscisz, go akurat lubię :* i moglbym z nim byc
0
Niezle? co? moglbym byc raperem?
0
0
;pkjhkhjkhj
0
nie pójdę, mam 11 000 kont
0
imperfecta jestes frajerem;D
0
boicie sie odpisac na wlasnej stronie!!!! dlatego real rzadi nie ma tak wystraszonych kibicow!!! hooligans REal
0
Wujek janek czeka, kto z was napisze cos ten FRAJER!!!! no cwaniaczki
0
Autor teego reportażu jest jednostronny i ograniczony politycznie, nie wie w ogole co pisze, wstyd mi za tak mizernych pisamkow
0
to ty sie rzucasz jak gowno w przerębli;D