wiem, że dostanę bana, moja wina, ale już na poważnie. Co sądzicie o obornie barcelony, czy nie uwazacie, ze czasami za pozno sa rozbijane ataki w srodku pola ? i jak milan mial juz pilke , a co za tym idzie przedostal sie pod nasza bramke, bylo groznie.
Komentarze
0
podyskutujemy?
0
Co sądzicie o grzę "El nino " ? przelamie sie z Barcelona?
0
Macie jakiś pomysł jak zniwelować dobry środek Chelsea?
0
Nie prowokuj! już nie ma wujka, jest normalnie.
0
wiem, że dostanę bana, moja wina, ale już na poważnie. Co sądzicie o obornie barcelony, czy nie uwazacie, ze czasami za pozno sa rozbijane ataki w srodku pola ? i jak milan mial juz pilke , a co za tym idzie przedostal sie pod nasza bramke, bylo groznie.
0
zapomniałem o Abidalu!!!!!!! teraz leczy powarzne kontuzje, po Pepe go wystwial! zalosne.
0
nooo to muj ojczym;D
0
potrojna korona dla Realu, w tym rku, o boicie sie?:D
0
zagra messiasz fótbolu!!!!
0
Polecam wam fajny film!!! Real gromi Farsę w Gran derbi i finalr LM!!!! hehehehehe cipki