O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5202
  • Liczba komentarzy 127
  • Polecenia 0

Komentarze

0

podyskutujemy?

0

Co sądzicie o grzę "El nino " ? przelamie sie z Barcelona?

0

Macie jakiś pomysł jak zniwelować dobry środek Chelsea?

0

Nie prowokuj! już nie ma wujka, jest normalnie.

0

wiem, że dostanę bana, moja wina, ale już na poważnie. Co sądzicie o obornie barcelony, czy nie uwazacie, ze czasami za pozno sa rozbijane ataki w srodku pola ? i jak milan mial juz pilke , a co za tym idzie przedostal sie pod nasza bramke, bylo groznie.

Zobacz wszystkie

0

zapomniałem o Abidalu!!!!!!! teraz leczy powarzne kontuzje, po Pepe go wystwial! zalosne.

0

nooo to muj ojczym;D

0

potrojna korona dla Realu, w tym rku, o boicie sie?:D

0

zagra messiasz fótbolu!!!!

0

Polecam wam fajny film!!! Real gromi Farsę w Gran derbi i finalr LM!!!! hehehehehe cipki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?