Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Fermin poszedł!!!!!!!!!!!
0
Ale dokręcił :)
0
Będzie głupia strata punktów.
0
Strzały celne: 7:3
0
Szykuje się strata punktów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Espanyol by tu już na luzie wygrywał gdyby nie nasz świetny Joan.
1
Jedyne co Espanyol dał dobrego to Joan Garcia.
0
Kur.. jaki teraz fart.
1
Oni nam zaraz wpakują gola.
0
Ale to spitolił teraz.
0
Joan ale topka...
1
Przecież tam był róg.
3
Bardzo słabo póki co.
1
@gumaz masz jakiś problem? To dawaj go rozwiążemy przy flaszce.
0
Ołowski i można oglądać.
0
W pierwszej połowie Juve 8 rogów, druga połowa Juve 0 a Lecce 1. Weź tu być mądry, pitolona bukmacherka nawet 12,5 over nie pokryli.
9
Witam, dziś rozdupcamy ten śmieszny klubik w drobny pył. Pozdrawiam.
3
@Herato Aubameyang.
3
Szczęśliwego Nowego Roku ;)
0
@BorzyKrzys myślisz się, na tym programie nie ma dużo reklam.
0
Kasyno na TV PULS przypominam.
8
Uwaga, uwaga! Dziś na TV PULS o 20 Ojciec Chrzestny, a następnie: Kasyno z Robert De Niro. Ale się zapowiada sylwester z TV PULS.
1
Uniwersalny Żołnierz na TV PLUS 2 się zaczyna.
1
@Kozinho. niczego się nie boję, z niego taki moderator jak z koziej du. trąbka.
1
Ciężko o uczciwość w obecnych czasach.
1
@Kessie on tylko raz trafił i Cię spłodził.
1
@Frimpong mocno, ale celnie.
2
@Kessie Ty się nie zaliczasz do tego szanownego grona, jesteś zwykłym petem u @Luciano99
3
@Kozinho. Mowa była o serniku.