Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
Dembele ma już 4 lata na przekonanie do siebie klubu, a Demira skreślają po 2 meczach :D
0
@l0Messini @phoenix Chciałbym aby był mój :) Taki żarcik mały ;)
2
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMjg0MTg4MDUwMDqwcXlaKbqzA7ObTUg%3D&source=SB
Ładny kupon trafiłem? ;D
0
Kun na pocieszenie.
3
A później się dziwią że kibiców mało przychodzi.
0
A ta miernota nadal będzie trenerem.
0
Hahah żałosne. Brak słów już.
0
Kurde taka szansa.
0
Koeman narzekał na brak siły ataku, teraz gdy już ma co chciał, nadal nędza.
1
Piłkarze też w pewnym stopniu winni, ale kolejny ważny mecz Koemana przegrany, trener mem. Nie potrafi nic z tego zespołu wyciągnąć. I takie obrazki będziemy oglądać do końca sezonu.
0
Ooo jest i Laki luk. Teraz to wygramy.
0
Szkoda mi tych kibiców.
0
@Shroud Starałem się.
1
Pocieszcie się tym, że Koeman zostaje do końca sezonu, jeszcze wiele niespodzianek przed nami. Kolejny ważny mecz możliwe że przegrany, ile to już takich było.
0
Będę szczęśliwy z remisu dziś.
0
Dawaj Kun, pomóż coś drużynie.
0
Ale de Jong jest irytujący.
0
Dawać Kuna na środek ataku i może coś ruszy.
0
@kuz Kuna wprowadzi w 85 :)
2
Kibice sprostali zadaniu, szkoda że nasi póki co gorzej.
0
Depay przejął rolę gwiazdora po Messim, niestety ale to widać.
1
I tak to jest jak się nie strzela setek.
0
Dest nie wierzę ja pierdziele!!!!
1
Żadnego karnego.
0
Ale to była akcja...
4
Kibice się spisali, coś pięknego. Dla nich niech nasi wygrają!!
0
@olek10 Zgadza się, zarządzanie niczym w Barcelonie. Ale wierzę że się wygrzebią.
0
@Dankhog Tak z ławki :D
1
2-1 dla Barcy, bramki Depay i Koeman :D Vamooos!!
0
@Gall Jakby nie patrzeć, jest to też wizerunek miasta, klub powinien sam dbać o swoje interesy, ale no jak jest potrzeba to może i powinni coś pomóc? Już w życiu kilka takich przypadków słyszałem że miasta pomagały.