57

Dembele ma już 4 lata na przekonanie do siebie klubu, a Demira skreślają po 2 meczach :D

0

@l0Messini @phoenix Chciałbym aby był mój :) Taki żarcik mały ;)

0

Kun na pocieszenie.

3

A później się dziwią że kibiców mało przychodzi.

0

A ta miernota nadal będzie trenerem.

0

Hahah żałosne. Brak słów już.

0

Kurde taka szansa.

0

Koeman narzekał na brak siły ataku, teraz gdy już ma co chciał, nadal nędza.

1

Piłkarze też w pewnym stopniu winni, ale kolejny ważny mecz Koemana przegrany, trener mem. Nie potrafi nic z tego zespołu wyciągnąć. I takie obrazki będziemy oglądać do końca sezonu.

0

Ooo jest i Laki luk. Teraz to wygramy.

0

Szkoda mi tych kibiców.

0

@Shroud Starałem się.

1

Pocieszcie się tym, że Koeman zostaje do końca sezonu, jeszcze wiele niespodzianek przed nami. Kolejny ważny mecz możliwe że przegrany, ile to już takich było.

0

Będę szczęśliwy z remisu dziś.

0

Dawaj Kun, pomóż coś drużynie.

0

Ale de Jong jest irytujący.

0

Dawać Kuna na środek ataku i może coś ruszy.

0

@kuz Kuna wprowadzi w 85 :)

2

Kibice sprostali zadaniu, szkoda że nasi póki co gorzej.

0

Depay przejął rolę gwiazdora po Messim, niestety ale to widać.

1

I tak to jest jak się nie strzela setek.

0

Dest nie wierzę ja pierdziele!!!!

1

Żadnego karnego.

0

Ale to była akcja...

4

Kibice się spisali, coś pięknego. Dla nich niech nasi wygrają!!

0

@olek10 Zgadza się, zarządzanie niczym w Barcelonie. Ale wierzę że się wygrzebią.

0

@Dankhog Tak z ławki :D

1

2-1 dla Barcy, bramki Depay i Koeman :D Vamooos!!

0

@Gall Jakby nie patrzeć, jest to też wizerunek miasta, klub powinien sam dbać o swoje interesy, ale no jak jest potrzeba to może i powinni coś pomóc? Już w życiu kilka takich przypadków słyszałem że miasta pomagały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?