1

@barcelonaLM @mekston Ogólnie serwis siedział, ale jest problem przy podaniu jak już trafi serwis to gubi timing pierwszego uderzenia po serwisie przez co oddaje rywalowi inicjatywę. Jakby nie grał tak pasywnie to raczej by to wziął bez strat.

Ale slice serwis, a także backspin pierwsza klasa bo często zmieniał tempo gry w wymianach, a wtedy Rublev się zaczynał gubić i popełniał UE.

1

@mekston Jarry odpadł, więc powinno pójść gładko z Norrim tylko ten tłum na centralnym będzie bardzo nieprzyjemny bo potrafią deprymować to może być nowa sytuacja dla Carlosa jak zaczną na niego gwizdać.

0

@barcelonaLM Sinner w obecnej formie jest nieuchwytny. Nawet najlepszy gracz na trawie nic nie będzie mógł zrobić.

Nie wiem jak będzie z Alcarazem, ale jak przejdzie Fritza w co powątpiewam, ale Hiszpan może dosłownie przegrać z każdym, ale też każdego pokonać.

Mimo wszystko jakby się Sinner gdzieś wyłożył to Alcaraz powinien imo wygrać całość, ale tego Fritza trzeba się bać bo będą tie breaki i tutaj spory random.

@mekston Chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć finał Alcaraza z Djokovicem na trawie, ale w tej chwili jest to niemożliwe.

Chyba, że Sinner znowu wyłapie bana na trzy miesiące w następnym roku.

Dimitrov, Shelton, Djokovic, Alcaraz

Jakby Włoch to wziął w takiej kolejności to dla mnie jest na równi z peakem Djoko.

W USO niby różnie może być, ale skoro Sinner by wziął Wimbledon to na hardzie byłby zdecydowanym faworytem bo nie ma lepszego obecnie hardkortowca.

0

@mekston Teraz rozgrzewka na Norriego przed batalią z Fritzem.

Mam mieszane odczucia, ale wiem, że okoliczności mogą się zmienić.

0

@mekston Rafa w takiej formie według mnie by rozjechał Kyrgiosa i mógłby sprawić kłopoty Novakowi.

0

@mekston Kiepsko to wygląda przy podaniu

0

@FcPortoFan1999 Sinner różnie czasem też ma problem żeby nacisnąć na Carlosa gdy ten się gubi, a Novak jak poczuje krew to wbija gwoździa i ścina łeb bardzo brutalnie. Kiedyś wygrał dziesięć gemów z rzędu na Carlosa

0

@FcPortoFan1999 Wiedziałem, ale Carlos ma takie lagi, że nawet Fognini go podgryzał, a jest trochę słabszy niż Rusek ;)

0

@Encore Bez kitu Rublev nigdy nie pokonał gracza z topu na szlemie

0

@FcPortoFan1999 psyche has gone down

0

@JohnKennedy Podwójny rozpaczy. Teraz powinno już pójść z górki.

0

@FcPortoFan1999 wykrakałeś. Czuję, że teraz będzie przejazd

0

@Encore Rozumiem potrafi grać na Włocha, ale na trawie jeszcze z nim nie wygrał.

Uważam, że sufit ma sporo wyższy Carlitos, ale jednak znacznie niższą podłogę od Jannika. Dlatego może ta regularność w końcu zwyciężyć.

Zobacz jak FaZe grindowało na początku CS2 a zamiast przedłużyć kontrakty z dwoma najlepszymi graczami to oddali ich za darmo i teraz stali się przeciętni. Timing is everything

Chwilowa dominacja ma określony termin przydatności a peak kogoś innego nakłada się z obniżką formy tego drugiego.

1

@Lionel_Messi10 Trzymać bracie :D

0

@Encore W 2024 wygrał w Six Kings na twardych kortach. Także nie ostatni raz ;)

A Novak w 2023 choke zrobił bo Carlos sam mówił, że Novak popełnił błąd przy serwisie dając mu nadzieję bo jakby wyserwował tego seta to już tego nie wyciągnął.

Pamiętaj, że jednak trawa to najlepsza nawierzchnia Djokovica i jest na niej najlepszy w historii. To, że rok temu było łatwo nie oznacza, że Carlos jest lepszy.

Na mączce Djoko ma lepszy bilans h2H na Carlosa. Czy to oznacza, że jest lepszy na glinie?

Właśnie dlatego. To samo Eternal Fire pokonało cztery razy Vitality w CS2 czy to oznacza, że są od nich lepsi?

Nie bo Vitality to najlepsza drużyna w historii CS2 mimo, że nigdy nie pokonali Turasów.

0

@JohnKennedy Sinner raczej tak, ale Novak nawet nie będzie miał okazji;)

@Encore Akurat bardziej Włoch przegrał niż Carlos wygrał to pokazało tylko, że można na ziemi zranić Hiszpana. Na trawie myślę, że Sinner w czterech setach by ograł Alcaraza.

1

@Lionel_Messi10 Na własne życzenie tak naprawdę. Niech się budzi szybko bo trza kupony ratować:)

0

@mekston Fritz tego Carlosa zje na śniadanie to nie ten sam Carlos co z zeszłego roku gdzie miażdżył rywali od ćwierćfinału.

1

@MsBarca Linia na setbolu fartowna

0

@mekston Typowy Carlitos uzyskaj mini breaka żeby później oddać dwa i przegrać seta.

Ale jednak myślę, że całościowo kontrolę w wymianach ma Hiszpan, więc powinien wygrać drugiego seta.

1

@Coutinho007 Ciekawe czy z Deco będą chodzić na imprezy ;)

0

@mekston Jak utrzyma to ma seta

0

@mekston Musi być

0

@mekston Będzie dogrywka jak nic

0

@FcPortoFan1999 Nie. Po prostu piłka była na pół korcie, a nie przy siatce zatem to był pół volley a nie volley klasyczny.

Nawet Djoko czasem psuje takie piłki, a ma świetne czucie piłki tutaj zwykle chodzi o timing bo złe ustawienie nóg już Ci zabiera możliwość odebrania bo nogi zostają z tyłu i sylwetka jest wygięta do przodu przez co zrywasz taką piłkę.

0

@mekston Pod nogi zagrał idealnie

0

@FcPortoFan1999 Passing shot pod nogi bardzo ciężko wybronić.

2

@th@les Polecam książkę D*bil

0

@mekston Tak myślałem, że ten dach zamknięty nie będzie sprzyjać. Rublev wygra pierwszego seta, ale trzeba szybko odpowiedzieć bo jak Rusek się nakręci to już tego się nie odkręci.

Zamiast grać siłowo trzeba urozmaicać grę slajsem i grać drop shoty, nie wiem co ten analityk robi, ale słabo przygotował taktycznie.

0

@mekston Carlos jak zwykle diesel :/

Media

Sonda

Kto wygra mistrzostwo świata?