O sobie

  • Zainteresowania Futbol, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2001/2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 3541
  • Liczba komentarzy 682
  • Polecenia 1571

Komentarze

1

Jeżeli nie wpadnie zadowalająca oferta za Abla Ruiza, to dać mu szansę.
Jeżeli Ruiz odejdzie, to po coś mamy Griezmanna.

10

Werner! O jak mi się to podoba!

0

Heh, chwilę po tym jak rozpoczałem dyskusję na La Rambli - cyk :D News o tym samym ;)

0

@Coutinho007 A czy to nie jest właśnie efekt zmarnowania jego potencjału? Z bardzo dobrze zapowiadającego się rozgrywającego, zrobiliśmy solidnego zmiennika na każdą pozycję.

W sumie... taki piłkarz to skarb ;) Macie racje.

0

@kiper09 Wiem o co Ci chodzi z tym 4-5-0, ale nie powiedziałbym, że bronimy bez Leo, skoro naszym głównym narzędziem defensywnym jest pressing.
Co do pressingu - wszyscy chwalą, ale ja widzę, że to nadal nie wygląda tak jak powinno. Potrzebujemy piłkarzy o odpowiedniej charakterystyce. Dobrze że na boisku pojawił się Puig i zaprezentował się bardzo dobrze. Moim zdaniem dużo lepiej niż Rakitić.

Zastanawia mnie, czy Roberto jako ŚO to kwestia braku środkowego obrońcy w kadrze, który potrafi grać również na prawej obronie? Bo skoro taki Puig dostaje szanse (bardzo dobrze!) w środku, to dlaczego Sergi Roberto gnije z tyłu?

Zobacz wszystkie

84

Footroll skończył się w momencie, gdy zamiast robić to, co dyktuje mu serce, zaczął robić to z czego są wyświetlenia i like'y. On robi na tym pieniądze i prawdziwe kibicowanie już dawno nie ma z jego działalnością nic wspólnego.

78

Człowiek wstaje rano, odpala kompa, wchodzi na swoją ulubioną stronę by przy porannej kawie poczytać jakieś newsy a tu... LAHOZ.

Mogliście tego nam oszczędzić :D

60

Fajne wejście Malcoma, ale czytając Wasze komentarze, że teraz najchętniej wygnalibyście Dembele z klubu, jest mi zwyczajnie przykro.
To nawet nie jest już śmieszne ani zabawne, ale albo to ja się starzeje, albo poziom IQ sympatyków mojego ukochanego klubu z roku na rok stopniowo spada.
Może to po prostu dotyczy ogółu naszego społeczeństwa? Who knows...

59

Mhm, ciekawe...

Skoro wyniki te nie mają absolutnie żadnego wpływu na rzeczywisty werdykt, to po co tworzyć fake konta i generować fake głosy?

Zabrzmiało to tak: "Większość kibiców piłkarskich na świecie, uważa że Messi jest najlepszy. Bzdura, to nie prawda, to tylko pomówienia i paskudne fałszerstwo. Wcale tak nie myślą" ;)

55

Cóż, po wczorajszej przewrotce Bale'a raczej Leo nie ma na co liczyć :) Co to był za gol Walijczyka! Gol godny finału Chamapions League (w przeciwieństwie do dwóch pozostałych trafień Realu...)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?