Użytkownik zbanowany
24 sierpnia 2012, 00:31
0
21 sierpnia 2012, 21:22
zostanie
14 lipca 2012, 21:19
nie dla psa kielbasa
14 lipca 2012, 21:18
szkoda ze thiago silvy nie jest w barcelonie.
30 czerwca 2012, 12:03
niech zostanie
8 czerwca 2012, 15:13
messi jest najlepszy
zeby zostal
8 czerwca 2012, 15:14
8 czerwca 2012, 15:15
lepiej
8 czerwca 2012, 15:32
do pierwszego skladu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
zostanie
0
nie dla psa kielbasa
0
szkoda ze thiago silvy nie jest w barcelonie.
0
niech zostanie
0
messi jest najlepszy
0
zeby zostal
0
nie dla psa kielbasa
0
lepiej
0
do pierwszego skladu