0

Wyjaśnił w ostatniej chwili xd

0

@Variouspeak7 nie bo za te marne 10% tracisz kartę przetargowa w postaci mundialu która mogłaby pozwolić sie go pozbyć i nie płacic dużej pensji za siedzenie na ławce do 2028r

0

@mati15d co z tego jak drugi rok praktycznie nie gra

2

ZŁOTA PIŁKA FCBARCA.COM: @ViscaelBarca2007
Za merytoryczne wpisy i dyskusje, brakuje takich osób na stronie
DEBIUT ROKU: brak
SOMSIAD ROKU: brak
CYKLISTA ROKU: @blakkudium
Za wrzucanie masy informacji, bramek itp na stronę oraz luźne dyskusje
PROROK ROKU: @ViscaelBarca2007
Jeden z niewielu co pisali że Diaz byłby najlepsza opcja dla nas na LS i że Gyokeres to kot w worku a nie pewny napastnik
ALMA DE LA RAMBLA: @Luciano99
Za content

2

@ViscaelBarca2007 narazie wszystko zmierza do tego że kupimy latem tylko kota w worku do obrony. Senesiego już dogaduje Juve a Schlotterbeck na nas czekał nie będzie kiedy Real sie mocno interesuje i Bayern może wejść do gry.

Co do Van de Vena to dobry obrońca ale nie pasuje do nas profilowo tak dobrze jak uważa jakieś 90% tej strony. Wyzywają Araujo a chcą jego podrasowaną wersję, tak to wygląda jak jednego oglądasz co tydzien a drugiego tylko highlightsy.

2

@Messibestplayerintheworld na taki pakiet nas nie stać, Rashford + Schlotterbeck + Senesi byłoby realne gdyby zaczęli coś robić a tak skończymy tylko z Rashfordem i dokupią dwóch kotów w worku i Hansi weź coś zrób

1

@Messibestplayerintheworld jak kupimy Rashforda to już wydane 30mln, talent do obrony jakieś 10mln, i już tak obstawiam na tą 9tke mamy maks 30-40mln to będzie to kot w worku. Naprawdę wole za ta kase kupić obrońcę ale Laporta ma wywalone w potrzeby projektu tylko musi po swojemu

3

@Messibestplayerintheworld możesz nie wierzyć ale do tego własnie zmierzamy, przedłużenie Christensena praktycznie blokuje transfer do obrony. Ściągną jakiegoś kota w worku i tyle będzie, Senesiego własnie dogaduje Juve a Schlotterbecka Real a my nic nie robimy. Bajki o Van de Venie były kwestia czasu od wywiadu ale transfer oczywiście nierealny a z Bastonim to już jest śmieszne. Tylko Flicka tu szkoda

0

@Hindus nie ale to nic nie zmienia w założeniach, przedłużenie Christensena blokuje transfer na tą pozycję

0

@novy1899 raczej brał to pod uwagę bo nikt tam długo nie wytrzymuje

1

@Roobo nikogo w jego miejsce (((((:
Nie masz kompletnie pojęcia o planowaniu kadry i o tym jak bardzo taki Rashford jest cenny w perspektywie całego sezonu

0

@Hindus ty nie masz pojęcia widze co sie dzieje, to zablokowanie transferu obrońcy w jego miejsce, znowu Deco wyjdzie i powie że liczba obrońców sie zgadza i overbookingu robić nie będą.
Christensen zarabia 13mln brutto a Casado grosze to chyba Ci sie coś pomyliło

1

Po przesunięciu Erica na jego pozycje ma to większy sens. Ale czyste wypożyczenie tam gdzie będzie miał zapewnione minuty i ma tu wrócić

4

2

@novy1899 sam powiedział że bardzo chce zostać u nas

0

@ShawnC narazie to Kounde jest podstawowym PO, jak Flick będzie go musiał przestawić do środka to jest to porazka zarządu

0

@ShawnC zobaczymy w praktyce

0

@Hindus jest xd, co innego jak nas nie stac na transfer a kiedy sami sobie je blokujemy takim idiotycznym ruchem

1

@blakkudium drugi rok juz praktycznie nie gra a w wcześniej nie umiał dobic tych 3k minut w sezonie przez urazy. Bez sensu go trzymac mimo umiejętności

1

@blakkudium przeciez te rozłożenie sensu nie ma bo i tak już transferów zimą nie będzie

0

@Hindus jest różnica między przyjściem a pozostaniem

@krol211 bez niego ten pierdolnik upadnie, powinien sie postawić bo to sabotowanie projektu

1

@Michas_13 gość drugi rok praktycznie nie gra w piłkę, nikt go nie kupi tym bardziej że nie umiemy sprzedawać

2

Przecież to jest zwykły sabotaż, teraz nie będzie żadnego wzmocnienia obrony. Kupią najwyżej Flickowi kota w worku i tyle będzie. Jestem w szoku że Flick dalej chce z nimi tu siedzieć jak utrudniają mu prowadzenie projektu

2

@blakkudium najlepiej obsadzona obrona na świecie ale uj tam jeszcze jeden potrzebny. I jak z tym uczciwie rywalizować

0

@CPuyol zarabia 20+6mln brutto, zacznijmy od tego że nie jesteśmy w 1:1, taki Van de Ven zajmie więcej miejsca w budżecie przez amortyzacje której Lewy nie ma już

1

@Variouspeak7 bardziej nam sie go opłaca wysłać na trybuny niż wypożyczyć na takich warunkach do Girony

0

Skończy sie tak że nas wszyscy wydymaja, oni opłaca z milion pensji a Mats pojedzie na mundial a potem nie będzie chciał juz odejść żeby wydoić kontrakt

0

@Arekvip o czym ty do mnie piszesz? Gość ma najwięcej minut i wszystkie mecze w podstawie to niby jak jest 12,13 zawodnikiem?
Te 65 mln to jest dość realna jego wartość w tym momencie, oczywiście że Raphinha zaniżony ale nie o tym teraz

0

@Arekvip Eric zagrał najwięcej minut w tym sezonie i wszystkie mecze zaczyna w pierwszym składzie to na jakiej podstawie on jest rezerwowym?

6

Kiedyś sie bardzo fajnie zapowiadały te wyceny bo brały pod uwagę dużo zmiennych i były bardziej realne a nie na pokaz. Tyle że to co sie teraz odwala to jakiś żart, nie ma żadnych sensownych argumentów na tak niedorzeczne wyceny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?