Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FcPortoFan1999 Grał na 40%.
4
@Kessie schodzi. Zaraz wlecą posty z Mussolinim.
2
Salah na 3;1.
3
@blakkudium Drogie ramy i gpu są warte oglądania napakowanego Rafała łamiącego prawa fizyki albo e-prostytutek proszących groka, żeby je rozbierał.
2
@Vegeta88 Uzupełniamy się.
5
Rabia na 2;0 dla Egiptu.
WKS na 1;2.
2
@gumaz Mecz teraz gra. Ciężko się oderwać na chwilę do rambli.
5
Marmoush na 1;0 z WKSem.
https://x.com/Victor111111001/status/2010066136499662999
1
@FcPortoFan1999 Sczyścili mu konto na olinkluziw.
3
@Bolton Oglądanie Wojfera może uzależnić.
2
@FcPortoFan1999 Brakuje nigerskiego goleaadora.
5
Guendouzi już się spłaca w superpucharze Turcji.
6
Osimhen na 1;0 z Algierią.
Adams na 2;0.
3
@FcPortoFan1999 Chcesz wykończyć kibiców na OT swoją filozofią bezbramkizmu?
1
@blakkudium Maresca do UTD, a Xavi do Chelsea.
0
@FcPortoFan1999 Chcesz trochę więcej demokracji w Siedlcach?
3
@zadafcb Rams, Packers, Jaguars, 49ers, Patriots, Texans.
2
@blakkudium Wolałem Hiszpanię, ale Marokańczycy też mają odpowiednią infrastrukturę stadionową . Dwie areny w okolicach 70k pojemności, sporo fajnych aren od kilkunastu do 40k+, a budują jeszcze giganta na 115k.
MŚ 2030 będą ewenementem z trzema stutysięcznikami. Hassan II Stadium, Nowe CN i rozbudowany stadion River.
1
@fejkenq Dla katolika to najgorsza obraza.
1
@FcPortoFan1999 Ceferin idź tam z włodarzami PL na herbatkę z prądem. Weź ze sobą jescze łysego z Fifa.
2
@FcPortoFan1999 Protest przeciw Uefa w lidze?
3
Może Wenger ma rację z tym spalonym?
1
@blakkudium Ci bardziej radykalni.
1
@blakkudium Nie interesuje się to będę umniejszał dyscyplinie xd. Chamskie i egoistyczne podejście.
0
@FcPortoFan1999 Podobała ci się noworoczna PL na Anfiled?
2
Zaraz trzeba żaluzje odsłonić.
https://pobierak.jeja.pl/images_thumb/9/e/d/905321_600x315.jpg
2
@blakkudium Chelsea LK jeszcze miała.
2
@Cochise Pluto(ten sam mangaka co Monster),Zankyou no Terror, Odd Taxi, Boku dake ga Inai Machi.
Tower of God masz już 2 sezony.
@PatrychoO
Mushishi, Haibane Renmei,Kino no Tabi. Trochę starsze tytuły, ale wydaje mi się, że w miarę pasują do twojego opisu i są naprawdę wartościowe.
24
Nowe CN będzie mieć potężną aurę.
1
@Gaucho Skoro Jesus tak twierdzi to musi być prawda.