Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chopo Moting strzela na 2;0 dla Bayernu.
0
Gnabry na 1;0 dla Bayernu z Freiburgiem.
2
@IronSanHybrid I już gówniara przeszła do ofensywy.
0
@eydeem Ee tam lepsze mecze PL w tym sezonie były,
0
Kiedy patrzysz na wyniki Barcy w meczach z europejską topką
https://www.tiktok.com/@jajcatyknurek/video/7135193903241710853?is_from_webapp=v1&item_id=7135193903241710853
0
Piwsko w dłoń i oglądamy :D
1
@tristan87 Probierz pier*oli głupoty, bo ekstraklasa jest najbardziej oglądana w tv w Polsce a Lech-Legia potrafi zgromadzić 600k+ a Barcelona Real około 300tys+(w tym roku przez Roberta może być rekord) . Widzów u nas albo w innych krajach przede wszystkim interesuje repra, lokalne teamy, rodacy za granicą i mecze największych typu El Clasico, hity PremierLeague.
@Szreko W UK więcej obejrzy mecz Live-ManUTD tak jak w Niemczech der Klasiker. Mecze największych ogółem na świecie przyciągają najwięcej widzów ale w w danym kraju rekordowe oglądalności będzie generować hit lokalny. Nie patrz na sprawę przez pryzmat swojego otoczenia, bo to, że znasz gości, którzy są zajarani niższymi ligami nie świadczy o ich dużym zainteresowaniu. W UK na pewno będzie wyższe niż w innych państwach, bo to ojczyzna futbolu ale PL miażdży nawet taką championship według statystyk.
1
...I spierdo$iłem do największego rywala...
1
@BartqRKO W USA to raczej "aż" pasuje, bo to jak te rozgrywki są tam popularne pokazują areny tych uniwersytetów i jak się zapełniają. 8 uczelni ma stadion, który ma ponad 100k pojemności!
0
Galaxy Pucia w półfinale konferencji zachodniej MLS.
4
@takisobiektos Zawsze jak się zbliża wielki turniej to jest plaga kontuzji wśród zawodników.
1
@MESSIah16 A teraz śmiga w FC Prison.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ryszard gra teraz 1 mecz plaoff w mlsie z Nashvile.
2
@Kgorecki2500 Najadłeś się tym?Ja bym ze 2,3 takie opierdzielił :D
0
Gwizdnięcie tego to kryminał!
0
W 1 meczu playofów MLS NYRedbull z Patrykiem Klimalą odpada po przegranym meczu 1;2 z Cincinatti a o godz 21;00 LAGalaxy Pucia gra z Nashvile.
1
Vlaho strzela dla Juve z Torino.
0
@takisobiektos @Bruti Wiem on ma jeszcze kredyt zaufania ale zaczyna od dużych porażek w LM i lidze. Chodziło mi ogólnie o top piłkarzach, którym nie idzie jako trener(Xavi,Lampard,Pirlo,Solskjer,Gatuso,Koeman).
0
@Homeopata8989 Te wielkie nazwiska z murawy w większości sobie nie radzą na ławce trenerskiej.
2
Cavani 2gol z Elche.
1
@MesQueUnClub96 Lewy lepsze liczby indywidualne, Benzema więcej tytułów.
0
@Piorun Tylko trzeba uważać, bo uzależnia.
2
@Piorun
1
@norbi77 No to gites i dobranoc.
1
@norbi77 "Zagrał słabo mimo dwóch goli" i starczy.
0
@Michael24 Ju goć ju pamperap.
0
@Robert_Kubica https://tiny.pl/wr7z5
1
@macio_944 Biedra największy boss.
2
@Nazio87 Nam się ta LM nie należała, my nie umiemy grać w piłkę i brawa dla Interu.