Adi-Messi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
plock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajmy sobie spokój... co miał powiedzieć? -"Barca to świetny zespół. My jesteśmy beznadziejni i przegramy 0-5" Wtedy by było ok?
0
Ee to jakaś prowokacja? ;D
0
"któż się nie cieszy widząc Azulgranę w takiej formie."
Zgadnij? ;] Kibice realu.
Widać jak na razie dobrze, że Laporta został. On wykonuje solidną robotę i ten cały Rossel (czy jak to się piszę) może zostać tam gdzie jest, czyli nigdzie.
0
A nie pomyślałeś, że można go kupić w lecie?
0
FanRealu... "Oni wierzą w real czy tam ManU a my wierzymy w Barce."
A nie wydaje ci się, że może chodzi o wiarę w możliwości i wynik drużyny. To takie trudne do zrozumienia?
"Messim - nie można go zatrzymać, to się go fauluje" - problem w tym, że na Messim to faule są naprawdę, a Robben po prostu wkręcił.
0
ROnaldinho i taktyka xD
0
Etoo9 co ty chciałeś zobaczyć czy umiesz dokładnie przepisać to co już napisał Looky? Żałosne.
Daro777 Wydaje mi się, że w końcu normalny kibic realu. Przykro mówić (a raczej pisać xD ), ale dawno się z kimś takim nie spotkałem...
0
Edek10 ten numer to wiek?
0
Lemek - to jakaś prowokacja czy żart?
0
"bo Wisly nie DA SIE KUPIC."
Tu nie chodzi o żadne kupno, ani o pieniądze. Beitar chciał się zgodzić za DARMO na zmianę gospodarza, a Wisła? Wielki klub się musiał popisać...
0
A nam to nie poszli na rękę xP
0
" Nie przywiazywalbym zadnej wagi do tego wyniku" ; a czy ktoś tutaj przywiązuje uwagę do tego wyniku skoro to było rok temu? Trochę się spóźniłeś z tym komentarzem.
0
"gorzej jak ktoś chce podryblować czy coś strzelić" - to niech sobie idzie na atak xP :]
0
yogoorcik
Muszę się zgodzić
0
stifler - wiem to był sarkazm :]
Pozdrawiam. VEB!!
0
pilara99999
Bądźmy teraz obiektywni...
"Eto`o jest dla mnie najlepszym napastnikiem świata"
Obecnie jest kilku lepszych.
"grajacym dla najlepszego klubu swiata."
Wolałbym, żeby było inaczej ale Barca obecnie nie jest najlepszym klubem świata.
"To sa moje przewidywania."
Myślałem, że to ty chodzisz do wróżki, a to odwrotnie.
0
"crosas i dos santos to gwiazdy?"
No Gio to wielka gwiazda... do tego teraz gra w swoim "klubie marzeń"
0
Nono. Jestem zmuszony pochwalić zarząd Barcy. Jak czytałem tego newsa to szlag mnie trafiał coraz bardziej ale ostatnie zdanie zmieniło diametralnie całą sprawę!
Bardzo dobrze. Marc się ogra, jeżeli jego talent wypali i stanie się wartościowym piłkarzem, to pozyskamy go za grosze!! Brawa!!
0
" Ad-Messi - uspokój się z tymi "rotflami", jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to się nie odzywaj."
Od tego są komentarze, żeby się w nich wypowiadać i komentować. Zawsze mogę jeszcze dorzucić "boshe".
Co do Eto'o... To dobry zawodnik i osobiście chciałbym, aby został na CN. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie, a Pep ma swoją koncepcję na zespół i z tego będzie rozliczany po zakończeniu sezonu, miejmy nadzieję, że udanego.
VEB!!
0
" Barcelona - Wisła Kraków-Beitar Jerozolima 7-0 , Wisła Kraków-Beitar Jerozolima - Barcelona 0-4"
A temu znowu coś wróżka przepowiedziała Ostatnio mu wywróżyła, że Eto'o, gdy zostanie, to zostanie królem strzelców PD i LM. Co to jest...
0
[zaack]
Ty nie wiesz co to jest ŻART, więc się nie kompromituj.
0
Jakie frajery :P
0
" oo przecierz swego czasu wieksza czesc Barçy to byli holendrzy i robili miazge!"
To było do mnie czy do tego co się podnieca Holendrami z realu?? xDD
0
" ALe wiesz co sie bedzie dzialo w realu"
No co się będzie działo ? Jak Ci cię to tak podnieca to idź na stronę realu.
"4 holderow"
1. HOLENDRÓW nie "holderow"
2. Nie wiem czy wiesz ale jeszcze nie dawno w Barcelonie też było "kilku" zawodników z Holandii ( w tym trener).
0
A nie masz internetu!!?? :roftl:
0
" Eto`o jak zostanie w Barcelonie to zdobedzie tytul krola strzelcow ligi i ligi mistrzow."
A skąd Ty to możesz wiedzieć? Chodzisz do jakiejś dobrej wróżki czy co!!?? "Boshe" xD
"Nie wiem dlaczego trener i zarzad tego nie rozumieja."
Może nie mają tak dobrej wróżki jak ty. :roftl:
0
" ten pedro to mi przypomina pederito z Barçy b ;p"
Rzeczywiście bardzo podobny :P
0
"Ronaldinho: Ostatnie miesiące w Barcelonie były koszmarem"
Dla mnie (bo nie chcę się wypowiadać za innych) Twoje ostatnie miesiące w Barcelonie też były koszmarem.
0
Zabrotte :P
0
"2,5 mln to są grosze"
Nie będę płakał jak dasz mi tyle :P