17 stycznia 2010, 19:48
0
Jak Mali odpadnie to wróci, ale problemu DP nam to nie rozwiązuje...
7 stycznia 2010, 22:16
To nie jest nasza sprawa z kim i po jaką cholerę się on spotyka. Denerwują mnie takie newsy. Oczywiście nie mam nic do thuglife, który z pewnością przetłumaczył info z sport.es
31 grudnia 2009, 16:50
My też wygraliśmy z Realem :D
16 grudnia 2009, 22:03
W ogóle jakaś dziwna ta wypowiedź... zbyt wysoką inteligencją to on się nie popisał... lepiej będzie, jak nie wygrają... Ee?
22 października 2009, 21:09
Wielki szacunek za to co dla nas zrobił, ale jego zachowanie to żenada -.-
5 sierpnia 2008, 19:55
[zaack] Ty nie wiesz co to jest ŻART, więc się nie kompromituj.
10 sierpnia 2009, 01:29
Po co nam Czyhryński , przecież mamy Muniese.
4 sierpnia 2008, 12:43
"Wiec Pep, why?" For money
23 sierpnia 2009, 13:50
Każdy ma swoją religię i trzeba to uszanować. Dobrze, że nasi zawodnicy mogą z "tym" poczekać
1 sierpnia 2008, 09:37
HAHAHA... :] ciekawe jakby Ronaldo wytrzymał
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jak Mali odpadnie to wróci, ale problemu DP nam to nie rozwiązuje...
0
To nie jest nasza sprawa z kim i po jaką cholerę się on spotyka.
Denerwują mnie takie newsy.
Oczywiście nie mam nic do thuglife, który z pewnością przetłumaczył info z sport.es
0
My też wygraliśmy z Realem :D
0
W ogóle jakaś dziwna ta wypowiedź... zbyt wysoką inteligencją to on się nie popisał... lepiej będzie, jak nie wygrają... Ee?
0
Wielki szacunek za to co dla nas zrobił, ale jego zachowanie to żenada -.-
0
[zaack]
Ty nie wiesz co to jest ŻART, więc się nie kompromituj.
0
Po co nam Czyhryński , przecież mamy Muniese.
0
"Wiec Pep, why?"
For money
0
Każdy ma swoją religię i trzeba to uszanować. Dobrze, że nasi zawodnicy mogą z "tym" poczekać
0
HAHAHA... :] ciekawe jakby Ronaldo wytrzymał