Adi-Messi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
plock
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Telewizja TRWAM pokazuje mecz... Borek z Kołtoniem komentarz LIVE
0
Nie było mnie przez tydzień. Opisze ktoś transfery FCB?
0
"morze " - no to już jedź nad to morze....
0
Najlepszego ;]
0
"to zadufanie wasze mnie poraza,powtarzam jebie mnie ten final byliscie lepsi juz,zreszta pominy ten sezon ja mowie o kilku wczesnijeszych."
Po 1 przypominam Ci kolejny raz o WASZYM zadufaniu w tamtym roku.
Po 2 nie wspomniałem słowem o finale
""kolejny przegenialny ruch,naszego najlmlodszego trenera ktory zdobyl 3 korone,najwspanialszy,bez wad,rowniez wychowanek,kupil maxwella" oto taki wasz obraz,wy poprostu nie widzicie u siebie zadnych wad i slabych punktow" - powiem Ci, że powoli zaczynasz się kompromitować...
0
"te slowa tylko utwierdzaja w przekonaniu tego co napisalem wczesniej..."
0
RedDevil07
Pozwól, że odpowiem na Twój komentarz. Zaznaczam, że moim celem nie jest obrażenie kogokolwiek...
"uderza mnie w kibicach Barçy taka "dumna arogancja"," ... każdy klub ma różnych kibiców. Ja kibicuje Barcelonie od 2004 roku, więc przechodziłem z nią dobre i złe chwile (jak dumnie brzmi :D ), dlatego po wygraniu LM, La Liga, oraz Copa del Rey mam prawo (jak wielu innych fanów FCB) cieszyć się jak dziecko z tych sukcesów. Nie wiem, czy pamiętasz, ale rok temu kibice ManU zachowywali się podobnie, bo wtedy to ich klub był najlepszy.
Czepiasz się, że Laporta chciałby Fabregasa, bo to jest wychowanek Barcy. ja nie widzę w tym nic złego. Jest to wspaniały piłkarz, który jako Katalończyk na pewno sprawdziłby się w FCB. U nas brakuje rotacji w składzie, więc Cesc by się przydał (nawet Iniesta mógłby grać na skrzydle a Fabregas w środku).
To tyle Pozdrawiam ;]
0
No Szmal dobry jest :D
0
'aha' - nic dodać, nic ująć :D
0
Jeżeli Barca dałaby 36 milionów klauzuli, to nie miałby nic do gadania...
Jednak ja wolę Ville.
0
Dla Daniego lecial dwa razy ;] za drugim wsiadl ;d
0
Eryw
Bardzo dobrze, że często używałeś sformułowania "Ronaldo jest bardziej EFEKTOWNY, niż Messi" Efektowny nie znaczy lepszy. Co z tego, że cr7 potrafi pomachac nogami dookoła piłki, skoro nawet się z nią nie ruszy... żałosne.
Pozdrawiam również Ciebie Eryw, bo widać, że nie szukasz napinki, ale Twój argument został łatwo obalony.
0
A bramki na wyjeździe też się liczą? ;DD
0
No i po co on nam ? ;> ;]
0
Haha ;] wczoraj, że jest w City, a dzisiaj... zostaje. ŻAŁOSNE są te brukowce. Czekam na oficjalny komunikat.
0
Większość osób na tej stronie od zawsze powtarzało, że nie wyobraża sobie krystyny w Barcelonie, więc nie rozumiem tekstów typu, że jakby przyszedł do FCB to byśmy go wychwalali.
Fanta2009 - takich jak ty tu nie potrzebujemy. Może byś się zdecydował w końcu komu kibicujesz, bo Looky już cie ładnie zdemaskował.
0
No i bardzo świetnie :D
Teraz czekam na newsa "Oficjalnie: Villa w Barcelonie" ;]
0
"prosze o poparcie moich komentarzy "
Ja osobiście nie zamierzam popierać tak żałosnych wypowiedzi. Jeżeli ci się nie podoba polityka Barcelony, która jest oparta na spokoju i negocjacji to zacznij kibicować realowi. Tam będziesz miał transfery co chwile.
0
"mesiasz:
Chcąc nie chcąc - już to zrobiłeś. " - też prawda...
Ja, tak jak już ktoś wspomniał zamierzam poczekać na coś oficjalnego, bo codziennie czytam coś innego. Nudne ;)
0
Też chciałbym, aby Eto'o został w Barcelonie. Do tego Villa i mamy świetną rotację składu... Jednakże to chyba mało realne...
35 mln można powiedzieć, że mało. W tej sprawie istotnym faktem jest kończący się za rok kontrakt Samuela. To na pewno zadecydowało.
0
Wszyscy mówicie, że odliczymy sobie to co damy za Keirrisona przy zakupie Villi, wypożyczymy na rok Brazylijczyka i będzie dobrze. Jednakże chyba powinniśmy się zastanowić co na to Valencja. Nie opłaca im się praktycznie tracić pełną kasę za zawodnika, którego będą mieli tylko w jednym sezonie.
0
Pre bardzo ;]
0
Zmarnuje się chłopak w tym Lyonie. Powinien odejść do lepszego klubu.
Nie mówię o Barcelonie, bo ja i tak wolę Villę, ale o, np. ManU (to tak dla ścisłości :D ).
0
Dajcie spokój z tekstami typu "mogli gać na Camp Nou a nie się bronili Buraki"
Jak już pisałem, kary są zasłużone, ale powinniśmy ich zrozumieć, bo sędzia się nie popisał, więc po co ta cała napinka?
0
HAHHAHAHHAHA hahaha żart tygodnia. Magister matematyki? Już mogłeś wymyślić coś ciekawszego :D
Moje wykształcenie? Na razie średnie, ale nadal się uczę, czego o tobie nie można powiedzieć... dobra koniec tej napinki, bo to forum o Barcelonie, a nie o pajacu, który coś chce komuś udowodnić.
0
abcdefg, itp.
Jesteś w huligance... gratuluję. Chciałbyś coś jeszcze powiedzieć? Mamy Ci zrobić zdjęcie? Jeżeli nawet nie masz 12, 13 lat i jeżeli RZECZYWIŚCIE jesteś w huligance, to założę się, że już jakieś 3 razy nei zdałeś idioto...żAAAAl takich ludzi...
No ale dajmy sobie spokój. CO do tych kar, to ja nawet rozumiem tych zawodników. Emocje były ogromne, a sędzie powiedzmy delikatnie "nie był w najlepszej dyspozycji". Mimo to kary się należą.
0
Rolnictwa...
dobrze, że się nie zgodził
0
"Panie Boże chroń nas przed takimi ludźmi."
:D Nic dodać nic ująć ;]
0
No tak... skoro tak wcześnie się kończy, to rzeczywiście nie ma problemu :D
0
Jak jesteś u znajomej to odpuść sobie ten mecz ;) :D