O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Luis Suarez
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2015

Statystyki

  • Dni w serwisie 901
  • Liczba komentarzy 167
  • Polecenia 129

Komentarze

0

@swiergol2
Skończ człowieku ten bełkot, bo szkoda miejsca. Ty należysz do tych, którzy nie rozmawiają, nie przedstawiają argumentów, tylko wyzywają piłkarzy, których nie lubią, wyzywają kibiców, którzy nie czują do nich tego co ty. I ty piszesz o interpretacji na poziomie dziecka.
Twoje są zdecydowanie poniżej tego poziomu.

0

W dniu, gdy już nie przybędzie zakażonych, doliczone będą 3-4 tygodnie i jeśli w tym czasie także nie przybędzie chorych, to zakończy się pandemia i życie wróci do normy.

1

@MarioVeB!
Najpierw sprawdź dlaczego to zrobili. To Halland wstawil w internecie zdjecie przed meczem z podpisem ze Paryż to jego miasto, i dołożył trochę złośliwych uwag wobec PSG. Poza tym jego cieszynka dotyczyła poprzedniego wyniku. A teraz nic nie potrafił. Mieli prawo pokazać mu to samo. Nikt mu nie ubliżał. Odpowiedzili jego bronią. Wtedy też twierdziłeś że Halland i jego koledzy są małymi ludźmi ? Trochę obiektywizmu, bo mam wrażenie, że zazdrość przez ciebie przemawia

0

@Tasde
Jednego z dwóch zaangażowanych.....Więc jednak pisałeś o obu piłkarzach

0

@rado85
lżył? Jak? Chyba nieodpowiednie słowa dobierasz

Zobacz wszystkie

13

Jeśli Alves rzeczywiście zaoferował się Barcelonie, to oznacza, że Neymar jednak trafi do Barcelony. Tak było z PSG, zanim Neymar tam trafił.

9

@Vhaeraun
Nie do wiary! Skąd w was tyle zawiści? Pięknie jest gdy komuś dzieje się krzywda? I jeszcze tyle osób cię popiera. Szkoda, że nie ma minusów. Jestem oburzony. Nigdy nikomu, nawet wrogowi nie życzę źle. To chore!!! Czytam i nie moge uwierzyć - czy upadek człowieka może być piękny? Zwłaszcza, że jeszcze nie upadł, a już go kopiecie

7

Wydaje się jednak, że PSG nie puści Neymara, dziś bez niego byli bezradni. A ulubieniec wielu tutaj Mbappe - uważany za lepszego, nie istniał. Bez Neymara potyka się o własne nogi. Można kogoś nie lubić, lub lubić, ale oceniać sportowca należy obiektywnie, bez emocji.

5

@ALDON84
Judasz to ten, który innym źle życzy. Neymar nie życzył źle nikomu, przeciwnie, życzył jak najlepiej. Ciągle nie moze do mnie dotrzeć co się stało z ludźmi w tych czasach, tyle nienawiści i zawiści, tak naprawdę bez powodu. Nie wiem czy chciałbyś na swej drodze spotkać takich jak ty, którzy mają w sobie tyle jadu. A jak się potoczy życie, nie wiadomo.

5

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?