A4ron
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Girona to drużyna której wartość jest 5 krotnie niższa niż nasza. To jest wina Xaviego że mecz z takim rywalem wygląda jakby grał równy z równym. Kropka
0
To jest w miarę wyrównany mecz drużyn grających względnie podobnie. Tylko jedna jest warta 160 mln euro a druga 860.
0
Widać że są mocni i powalczą o podium a może coś więcej
0
@FcPortoFan1999 zespół który praktycznie sie nie zmienił zaliczył ogromny regres. Brak zmian w tym przypadku będzie błędem
0
Koniec Szwargi w Częstochowie. Myślę, ze to był jego ostatni mecz w tym klubie
0
Prawda jest taka że Manchester City nie zagrał w tym sezonie ŻADNEGO wybitnego meczu. W ani jednym spotkaniu, nawet z ogórkami nie zagrali choćby w połowie tak dobrze jak np w rewanżu ligi mistrzów z Realem. Bez de bruyne ta drużyna jest bezpłciowa i nudna do oglądania a obejrzałem praktycznie wszystkie ich mecze w tym sezonie zaczynając od superpucharu
0
@FcPortoFan1999 czy ja wiem czy cud, pisałem rano że btts w tym meczu to pewniak dnia. City jest cienkie w tym sezonie bez Kevina
0
Luton City obie strzela po kursie 2.40 to promka dnia
1
Obejrzalbym takie Royal Division 2
4
Kosecki wygwizduje Marconia xD
2
@Adran360 oraz Augsburg
5
@Encore wszystko zgodnie z przepisami a potem przepisy łamie Havertz
2
@takisobiektos w siatkówce by przeszło
0
Kurs 11 na Bayern złapany teraz tylko oglądać jak Eintracht będzie punktowany w drugiej połowie
3
@Kondziubarca 1x. Aston Villa u siebie nie przegrywa, nawet Legia nie dała rady
0
Liverpool psycha ze stali w tym sezonie. Idą z Arsenalem i Villa na mistrza
1
2.55 kurs na Śląsk u siebie z Koroną wymęczoną po dogrywce z Legią. Ten sezon w Polsce jest zbliżony do tego jak Leicester zdobywało mistrzostwo, idzie się potężnie dorobić na niedoszacowanych kursach
0
@FcPortoFan1999 widzę finał Jagiellonia - Lech w tym sezonie
0
Przyszły kontuzje i wąska kadra Totkow się posypała. Powoli powrót tam gdzie ich miejsce z zeszłego sezonu czyli bez pucharów i nadziei na lepsze jutro
0
@Encore akurat argument z psg jest słaby bo tam to nikt nie daje rady z gwiazdeczkami, ale no faktycznie w Arsenalu sobie nie poradził
4
Tak wyśmiewane United jest tylko 3 punkty za City. Słaba jest drużyna Guardioli w tym sezonie kompletnie mnie nie przekonują grą
0
Tak oglądając ten mecz w Niemczech się zastanawiam jakim trzeba być idiota żeby swoje pieniądze "inwestować" w piłkę nożną. Przecież wydajesz miliony euro na piłkarzy a oni z takimi jasiami z trzeciej ligi pierwszym składem nie potrafią stwarzać sytuacji.
1
@mekston na szybko sprawdziłem to tylko dwa mecze miał takie że w 90 zapewnił sobie wygraną( z wisienkami i united) czyli dokładnie tyle co w tym sezonie a nie mamy nawet połowy kolejek
10
@AllBundy a to sorka. to już value
0
@AllBundyja osobiście nienawidzę stawiać takich 1.22 kursów. Bardzo często są z nimi męczarnie dlatego lepiej unikać jak ognia. Już lepiej taki mecz śledzić na live i łapać przykładowo przy 3-2 dla Luton było 3.70 na Arsenal
0
Angielki strzeliłyby następną ale mecz im się skonczył i Holenderki to wykorzystały strzelając na 4-0 i tym samym kończą na 1 miejscu xD . Nie no tak szczerze to prokuratura powinna się temu przyjrzeć bo to nie ma nic wspolnego ze sportem
0
polecam śledzić mecze pań w lidze narodów bo tam się dzieją takie cyrki jak w słynnej kolejne gdzie Legia i ŁKS walczyły o mistrza. Holandia strzeli to i Anglia strzeli i tak w kółko bedzie
0
Nie podoba mi się w tym sezonie City. Nie przekonało mnie w żadnym meczu z mocnym rywalem. Z Newcastle męczarnie, z Arsenalem słaby mecz i porażka z Liverpoolem grali okej ale nie była to jakaś dominacja i się skończyło remisem, dziś też ta gra nie jest jakaś cudowna. Wyniki bardzo złe nie są, ale regres z poprzednimi sezonami jest widoczny
0
Lille Metz btts zamyka kupon. No to są jakies jaja
0
Dobra ale wytłumaczy mi ktoś dlaczego lider ligi, u siebie, ze zmęczonym po pucharach Rakowem który nie prezentuje się wybitnie na wyjazdach w tym sezonie ma kurs 3.50? Jak AI to wylicza przecież tutaj kursy jak już powinny być równe 2.60 do 2.60 +-