0

@joloskyy jak Lewy głosuje w złotej piłce na Mullera to tez zna sie lepiej? Zawodnicy gówno się znają na przepisach

0

fanatycy i eksperci tutaj zawsze wiedzą wszystko lepiej

0

Myślicie że to byłoby bardzo głupie gdyby City w tej sytuacji zmieniło bramkarza na zawodnika z pola ? Nie widzę takiej sytuacji że Wolves w 10 chociaż raz wyjdzie z kontra na połowę City czyli bramkarz jest de facto zbędny

3

@jedrek7000 A tam baty od Bodo xd

0

Mówiąc obiektywnie jeżeli Barca trafi na taki West Ham to młoty wydają się po prostu faworytem

0

i typ gol bayernu oraz dwie kartki barcy za 1.60 bardzo szybko weszlo

1

Propozycja typu na dziś:
Bayern minimum 1 gol oraz Barcelona minimum 2 zolte kartki
Kurs 1.60

0

@paweldunajecfcb 2 ruskie na łeb bo po 3 to kac gwarantowany

0

@GeneralXavi
obowiązek-konieczność zrobienia czegoś wynikająca z nakazu moralnego lub prawnego; też: to, co ktoś musi zrobić powodowany taką koniecznością
przymus-presja wywierana na kogoś lub okoliczności zmuszające kogoś do czegoś; też: silna wewnętrzna potrzeba zrobienia czegoś
Definicje ze słownika języka polskiego, no mi tutaj bardziej ta druga pasuje apropo szczepień .

1

@Objectivo raczej trochę co innego bo bilet kupujesz płacąc za usługę czyli po prostu nie jesteś złodziejem a w tym wypadku pokazuje im w zasadzie co ze mnie zaszczepili? równie dobrze mogą wprowadzić wymóg pokazania ksiazeczki wojskowej i jak nie masz kategorii A to cie nie wpuszczą bo to znaczy ze jest cos z tobą nie halo.

2

Wy tez macie takie podejście, że mimo przyjęcia szczepienia gdyby od was wymagali dowód w postaci paszportu covidowego wchodzac gdzies do restauracji byście z niej zrezygnowali?

2

@Zoker znaleźli opcje manipulacji ludźmi to wykorzystują mimo tego że i WHO i naukowcy mówią że ten nowy wariant to zbawienie bo wyprze Deltę a jest giga łagodny i oby się jak najwięcej ludzi nim zaraziło to nie rządy światowe mają to w dupie i dają restrykcje.

0

@Homeopata8989 czy większość to nie wiem Politechnika Białostocka cały czas jest stacjonarnie w tym semestrze

1

@FC1899Barca Więcej ludzi się zgłasza to więcej testów robią to raczej logiczne. Ja tam jako młoda ( 24lata) osoba w Covida mam wywalone ale to co się dzieje teraz z moimi rodzicami zmieniło trochę mój pogląd na to wszystko i kazda osoba starsza powinna uwazac i się zaszczepić.

6

Patrice Evra na Instagramie: "Witam was na gali Złotego Balona. Tak balona, a nie piłki, bo to zawstydzająca sprawa od wielu lat. I już wystarczy. Robert Lewandowski dostał nagrodę, którą stworzyli specjalnie dla niego. Dlaczego? Bo oni czuli się winni. Tam jest korupcja. Ludzie otwórzcie oczy. Ja jestem nikim, by mówić, kto zasłużył, a kto nie. Ale widzę komentarze: "kradzież, kradzież". Ludzie się nie zgadzają z tym wynikiem. Gdybym umieścił ankietę o Lewandowskim i Messim, to Lewandowski by wygrał. Mój przekaz dotyczy tej wielkiej, skorumpowanej organizacji. Lewandowski był najlepszy i rok temu i teraz. Zrobił więcej niż Messi. Messi zabija rywali na boisku, ale i poza nim. Powiedział, że Lewandowski zasłużył na nagrodę w zeszłym sezonie. Ale co z tym rokiem, Leo?

Robert, jest mi przykro z twojego powodu. Znów zostałeś okradziony. Wszyscy fani piłki nożnej zrozumieją, o czym mówię, nie wspominam tu o tych, co tylko grają w FIFĘ na konsoli."

1

@dasouzar11 normalnie, potężne zmęczenie i lekkie przeziębienie to objawy przez które będę chodził w maseczce i trzymał dystans od ludzi cały czas

0

Bez szans nasi ze zwycięzcą Czechy vs Szwecja nie widzę potencjału

0

@KacperVEB masakra, oglądałem tą galę i według mnie błędem było przystąpienie do finału po morderczym pojedynku ze Słowakiem ( chyba 3 dogrywki byly) Walus był potężnie zmęczony i mógł zrezygnować

0

@KacperVEB A skąd te info ?

0

@Kondziubarca W sumie to czemu kompromitacja? Strzelił 3 bramki a chyba nikt o zdrowych zmysłach nie oczekiwał że wyjdziemy z grupy z Hiszpanią i Szwecją to są za duże tuzy piłkarskie jak na naszą reprezentacje.

24

Złota piłka dla Leo mimo tego że jest moim ulubionym zawodnikiem i to dzięki niemu zacząłem interesować się piłką nożną to będzie nieśmieszny żart przecież Leo wczoraj pokazał że aktualnie to mu bliżej do Roberta Korzeniowskiego niż Lewandowskiego

0

Te mecze Inter -Szachar to chyba dogadane są bez kitu 4 raz z rzędu szykuje się na 0:0

0

@Comfortable_ musisz cofnąć dzień w prawym rogu bo grali wczoraj

5

@Nieznajomy Według mnie nie powinni bo zachowanie skandaliczne i 3 punkty należą się Marsylii

5

Jestem pewny, że teraz każda drużyna będzie się napinać na 200% w meczu z Legią bo to może być historyczny moment żeby zrzucić warszawiaków do 1 ligi

1

@Oskar00 ja to się zastanawiam czy nie puścić spadku Legii bo na prawdę gorszej druzyny na dzien dzisiejszy w tej lidze nie ma

5

Ja nie rozumiem tych kursów, Legia to aktualnie najsłabsza paka w Polsce a Kurs na Górnik był 3.80 xd

3

Zajebista ta klatka XD

0

@pauletaa Niezbyt lubiana osoba na YouTube

4

@Dembouz1899 Messi w meczu z Betisem( nie pamiętam który to sezon ) grał taki koncert że kibice Betisu skandowali jego nazwisko na stadionie ale czy to był najlepszy występ indywidualny to nie wiem. na pewno topka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?