7

@Kitek1640 To bot, nie daj się zwieść

1

@Frimpong A ja kurla mam dwie kartki City
Edit. Jest jedna

1

@Eklerek To dopiero po sezonie jak Flick zwieje od nas

0

@VeB 1899 Pena/Ter Stegen na wyciągniecie ręki

3

Japoński Krzysztof Ibisz obchodzi dziś urodziny


4

Pep, mamy fajnego bramkarza u siebie, który dobrze gra nogami. Nikt się nie obrazi jak zniknie

0

7 ‘minut doliczone? xd
Edit. Beka

0

@Faro To tak samo jak tutaj. Masochiści.

0

@Zbyszard Szybciej na x chyba znajdziesz niż na YT

3

@vangoor Tak naprawdę Yamal jest ojcem jego ojca

0

@Kubsoleon Oni w tamtym sezonie byli w stanie zasadzić po 3 bramki, a teraz do składu wraca Aurajo to już w ogóle ruletka co może się wydarzyć. Oby Garcia na bramce dowoził w dużych spotkaniach

4

@buglikos Nie, na luzie zrewanżują się. Ogólnie spodziewam się gorszego sezonu w lidze w porównaniu do poprzedniego

1

@Kgorecki2500 Akurat Clair to zjada na śniadanie fabułę w KCD2. Gameplayowo to już kwestia gustu

3

@PatrychoO The Division z ośnieżonym Nowym Yorkiem. Szczeki każdemu wtedy opadały, i to jeszcze działało na silniku snowdrop.. To byly czasy kiedy Ubisoft coś jeszcze próbował..

0

@marcin62 Ciekawe jest to, że multi gry działają świetnie. Lepiej niż na UE4. Hell let loose, Valorant, Fortnite, Delta Force

10

Niefortunne combo


1

@Criss18Barca Najważniejsze pytanie to czy panowie z EA zrobią mu makaron na głowie.

1

@marcin62 Ja na enebie kupiłem dzisiaj za 210. Jedyny preorder, który w tym roku zrobiłem xd Wystarczyło mi tylko tyle, że w recenzjach piszą o tym jako bezpieczny remake z podrasowaną grafiką i uwspółcześnionym gameplayem. Więcej mi nie trzeba, oby pykło i wzięli sie za pozostałe części jak Capcom z Residentem.

Edit. Z kodem GGD13 wychodzi 201 ziko

0

Będzie specjalny tryb z Ape Escape w MGS3.
Ostatnio też w Astro Botcie był specjalny poziom. Może powoli przywrócą markę do życia. Od ostatniej czesci minelo 15 lat.



0

Ciężko będzie im udźwignąć ten hype

10

@Lanosss Byle tylko sie nie rozpędził i w szpilkach nie wyszedł na mecz.

0

@clyde Dla jednej z najlepszych gier wszechczasów to i nauczę się rosyjskiego jak będzie trzeba.
MGS nigdy nie miało polskich napisów, jeszcze pamiętam jak się grało na PS2 ze słownikiem w ręku, więc nie wiem skąd w ogóle pomysł, że miało być w naszym języku

1

Cud, wygląda na to, że Konami nie zyebalo sprawy i nie wtykało swoich palców tam gdzie nie trzeba

“To remake bardzo bezpieczny, właściwie ta sama gra, co oryginalny Metal Gear Solid 3: Snake Eater Kojimy, tylko w nowej, pięknej szacie graficznej i z drobnymi usprawnieniami, które czynią rozgrywkę bardziej płynną”


7

Ale to dobrze wygląda. Normalnie mini Batman: Arkham.


0

@Marcelinho99 Nie chce wróżyć z fusów, ale ten sezon będzie znacznie gorszy niż poprzedni.

0

RIP
@marcin62

0

@platki_owsiane A jak myślisz? Tak szczerze, bo odpowiedź jest tylko jedna.

3

@macio_944 Szwagry to mają pomysły.. Połączenie stadionu piłkarskiego i aquaparku

0

@Hosh Chłop co odpalił chat GPT Pro pod reklamę xd

1

@partymaker Zmienmy po prostu nazwę z Montjuic na Camp nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?