4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Resident Evil 4 Remake oddał. To jak Capcom obrócił kota ogonem z serią po słabej 6 i nadał nowego nurtu, to chapeau bas. W tym roku można się spodziewać RE9, z Leonem i Valentine w roli głównej.
0
@LeoMessiiBarcaPepa to zależy czy końcówka karty się zgadza xD
1
@Criss18Barca Zrobił ładny tunelik między nogami, jeżeli już o nogach mowa.
7
@Faro Dobrze, że ty jesteś. Nie zapomnij napisać mu posta pocieszającego na Insta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Fajti xD
0
@Faro Takie tam sportowe porównanie na tle 4 ligowca.
1
W sumie fajnie byłoby gdyby Barbastro trochę pomęczyło nas z kilkoma strzałami na bramke i Szczesny mógł się wykazać. Sytuacji Szczesnego to nie zmieni w Barcelonie, ale zawsze to jakiś plus w oczach Flicka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Akurat te szczury to niczego nie lubią, nawet siebie jak zobaczą się w lustrze
1
@macio_944 To byłby poyebany rok growy. Już i tak kalendarz zapchany.
0
Na luzie do pobicia rekord
3
@Fantastyczny Chłopiec Uzależnia jak nie wiadomo co. Za te 130zl nabijesz spokojnie kilkadziesiąt godzin jak wsiąkniesz, więc imo warto. Na premiere pewnie jeszcze jakieś bonusy dostaniesz za wczesniejszy zakup.
0
Polski język, trudna język
9
Jaki kraj, taki Harry Potter
0
Skacowane gwiazdeczki z Arsenalu dostaną dzis w pape od Brentford? Hm, rozkminka..
0
Jak ktoś ma ochotę na fastfooda, a dokładnie KFC to macie kodzik na darmowego cheesburgera „P7KLECBEKE„
0
@Kgorecki2500 Najgorszy typ zarostu: wąs
1
@Deviler Petardy są zwyczajnie tańsze niż fajerwerki, proste do odpalenia, więc i chociażby młodzież szybciej sięga po coś takiego. No i co poniektórym taki huk petard daje pewną dawkę adrenaliny, byle głośno yebło.
2
Lekki przypał
0
Apple TV+ za frajer 4-5 stycznia dla każdego. Ciekawa inicjatywa. Trochę tych fajnych produkcji nazbierali to i mają czym zachęcać.
1
@Kgorecki2500 Jak jesteś singlem to pewnie nie zrozumiesz.
Najgorzej to jak się przyzwyczai, to będzie drapał pazurami dopóki nie wpuścisz do pokoju
1
@Arden Wreszcie sociale Barcy coś poddymiły.
2
@abram3k Za dużo czasu przebywał z Robercikiem
4
@Alvarinho Nie no, z tą ciekawą historią to poleciałeś xd No, ale są gusta i guściki.
1
@tomek8756 Tak, ale nie do randkowania. Czasami jak jeżdżę sam za granicę to korzystam z Tindera, żeby jakiś lokalsów poznać, przy okazji pokażą jakieś fajne miejscówki w danym miejscu
1
Nieszczęsne City.. Pożyczyłem stówkę od babci na święta, żeby podwoić i jak jej teraz to wytłumaczę
4
I tak co roku
13
@Czajka90 Odważne wyznanie jak na 29 latka