- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
6
Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen Netflixa. Połowa roku i ciągle ludzie dyskutują o serialach i... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
agaFCB
22
Nigdy więcej alkoholu!
46 odpowiedzi
Arkon
7
Najlepsi piłkarze w historii, ale bez Leo i CR7. U mnie Diego i Ronaldinho poza... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
#Tiki-takaGerard Piqué chce w ten weekend sprawdzić się na treningach, aby podjąć decyzję ws. ewentualnego występu w pierwszym meczu z PSG. Z kolei Barcelona woli uniknąć ryzyka, choć potwierdza, że rehabilitacja obrońcy przebiega bardzo dobrze. [La Vanguardia]
0
To Pique decyduje czy zagra a nie trener?
6
Po tak długiej przerwie do formy dochodzi się przez kilka tygodni. Wiec jak on chce zagrać z odrazu z doskoku w takim meczu?
0
@dafik85 Może od jakiegoś czasu już trenuje, kto to wie
4
@dafik85 Chce zagrać lepiej niż Umtiti czy Lenglet.
4
@dafik85 Lepszy Pikej po kontuzji, niż Lenglet, czy Umtiti
0
@betonito Pique
0
Gościu trochę odleciał...
0
@betonito jeżeli trener zobaczy, że Pique jest w formie o co nie będzie bardzo trudno patrząc na to jak gra Samuel czy Mingueza, to tak - Gerard decyduje czy zagra w tym meczu.