La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2501 Culés

#Tiki-taka

Oficjalnie: Gerard Piqué ze skręconym kolanem, Roberto z kontuzją mięśnia prostego uda. Jutro kolejne badania i dokładniejsza diagnoza, ale uraz Piqué nie jest tak poważny, jak mówiono.

7

no jak to, przeciez juz Błażej Gwozdowski
napisal w tytule, ze Pique traci sezon.3

Uraz Pique nie wyglądał najlepiej, ale może ma więzadła z gumy i za miesiąc będzie grał. Roberto to nadal najlepszy 12 zawodnik w Europie, przy takich brakach kadrowych niezbędny w drużynie, a i on ze 3 tygodnie odpocznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien zastąpić Ansu Fatiego na lewym skrzydle Barcelony?