- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
michal26
25
Żeby tylko ta Hiszpania dzisiaj wygrała...
25 odpowiedzi
heniusss
35
Ten gość jest chory psychicznie. Ja coś czuję, że jemu dopiero hamulce puszczą jak skończy... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Luciano99
24
Baldwin 4 chory na trąd w wieku 16 lat powstrzymał muzułmańskie wojska dowodzone przez... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
#Tiki-takaGerard Piqué: Nie sądzę, by trzeba było doradzać rodzicom dzieci grających w piłkę. Powiem tylko, że w Barcelonie ważniejsze powinno być formowanie osób, które rywalizują z szacunkiem. Messi pojawił się jeden i bardzo trudno będzie o kolejnego. [Futbolcatalunya.com]
13
Podczas tej wypowiedzi myślał chyba o siedmiu rzeczach jednocześnie.
14
@Statistics raczej myślę, że jest albo wyrwana z kontekstu albo zbyt dosłownie przetłumaczona.
Pique raczej spójnie skleja zdania :)
0
Jak Fati dalej będzie tak grał, to jest szansa na "drugiego" Messiego
0
nie musi być Messi niech będzie inny ciekawy gracz jak Fati itp.Wbrew pozorom na świecie w ciągu 40 lat pojawiło się sporo fantastycznych graczy.Messi, Ronaldinho Baggio, Platini,Van basten Zidan,Neymar Mbappe,Maradonna wcześniej Pele, Ronaldo 1 , Ronaldo 2, Henry czy wielu innych:)Messi to Messi ale będą inni:)
0
@grubiorz w całości wywiad brzmi zupełnie inaczej.
0
@Dosiek Tak właśnie myślałem :)
Pique jest zbyt elokwentny żeby takich "potarganych" wypowiedzi udzielać:)