La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1620 Culés

#Tiki-taka

W siedzibie Víctora Fonta zebrano tego ranka niemal 600 podpisów socios. [@AdriaSoldevila]

0

Czyli w sumie ile zostało do zebrania?

0

to ile jeszcze trzeba zebrać żeby pozbyć się tego pseudo prezesa ?

17

1800 ale ciekawe ile głosów będzie nie ważnych. Bartek pewnie i tak podważy sposób zbierania podpisów czyli online i sprawa będzie się ciągnęła aż terminowe wybory się odbędą :)

1

Oby cyferki się zgadzały i nawet z głosami które będą nieważne udało się uzbierać te 17000

0

@difranco Co dadzą wybory 6 miesięcy wcześniej?

0

@Bagsik88 nie bedzie wyborow 6 miesiecy wczesniej, z tego co gdzies czytalem to zeby wybory sie odbyly to caly zarzad musialby poleciec, w innym przypadku jakis pacholek Bartomeu zostanie prezydentem do czasu wyborow..

0

@JORD10 To tym bardziej teraz to większego sensu nie ma.

1

@JORD10 No tak, ale to jest wniosek o odwołanie całego zarządu, a nie samego Bartomeu. Jeśli przejdzie w głosowaniu, to leci cały zarząd naraz.

3

@Bagsik88 dadzą 180 dni więcej czasu nowemu zarządowi na posprzątanie tego bałaganu, złagodzi to nastroje w szatni i zatrzyma dalszy rozkład zespołu. A najważniejsze to finisz rządów Bartka i sposób w jaki skończy prezesurę, bezprecedensowy, symboliczny chociażby. Pewnie nie wiele to by zmieniło ale dużo ludzi odczuwaloby chociaż niewielką satysfakcję ze sposobu w jaki Bartek kończy swoją prezesurę.

0

@JaroCoach skoro trąbią od paru dni że mogą być głosy nieważne, to nie da się tego naprawc?

0

@difranco To nie będzie 180 dni tylko krócej...po wyborach odwołanie i zaprzysiężenie. Nie będzie można nic zrobić bo nie wiadomo będzie jak wynik osiągnie Koeman. Też nie będą wiedzieli kogo mają zostawić, a kogo kupić. Umowy sponsorskie też są podpisane na dużo dłużej. Także bałaganu nie posprzątają. Szatnia to może jedyny plus, ale wątpię by Messiemu i spółce zrobiło różnicę wyborów w październiku czy w marcu. Rozkład drużyny np. przez wysokie wynagrodzenia to czy będę mieli czas od listopada, a kwietnia to dużej różnicy nie będzie.

Widać jak zbierają te podpisy na czym ludziom zależy.

0

Myślę że będzie dużo wiecej

0

@Herbert jestes pewny ? bo mi sie wydaje ze to chodzi tylko o Barto.. ale moge sie mylic.. w sumie mam nadizeje ze sie myle i ze Ty masz racje :)

2

@JORD10 Na 100%. „Moción de censura contra la actual Junta Directiva”.

0

@Herbert no to niech zbieraja te glosy !!!!!! xD

« Powrót do wszystkich komentarzy