- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Jakchcesz
46
Straszne do czego doprowadza polityka takich ludzi jak Braun, Berkowicz, Zajączkowska itd. I tak,... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Arkon
8
Na Rambli to chyba jest wiara, że Argentyna w 78 i 86 roku też wygrała dzięki Messiemu, bo... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Arkon
1
Tak z ciekawości chcielibyście powrotu 49 województw? Ciągle jest mowa o decentralizacji... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
#Tiki-takaPracownicy Barça TV opublikowali komunikat, w którym poinformowali, że podczas dzisiejszego spotkania z przedstawicielami klubu nie doszli do porozumienia ws. poprawy wynagrodzeń i warunków pracy. W związku z tym oświadczyli, że przy okazji meczu z Atlético między 19:45 i 23:45 odbędzie się ich drugi strajk. [@ComiteBarcaTV]
1
"Panie Alvaroiku, jakie podwyżki,ja ciągle dokładam do interesu"
^^
Ale na serio, jeśli płace są faktycznie słabe,to może faktycznie podwyżki im się należą
4
@tomek8756 jeszcze legendarne haslo "tam za plotem stoi 100 chetnych na twoje miejsce" xd
0
Jak zawsze w takich wypadkach główne pytanie to ile teraz zarabiają. Bo jeśli mają po 10k euro to chyba ich poniosło ale jeśli są to wypłaty na poziomie 2-3k euro to rzeczywiście mają powód do żądań.
0
@adukla Ty naprawde sadzisz, ze pracownik BarcaTV zarabia 10k euro? Takie pieniadze to moze w IT programisci zarabiaja albo menagerowie a nie zwykli szeregowi pracownicy. Pewnie maja cos w okolicach 2k euro. na glowe. Moze nawet mniej. Jak tam ludzie maja emerytury po 300 euro.