- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 664 Culés
Gorące dyskusje
michal26
61
Żeby tylko ta Hiszpania dzisiaj wygrała...
44 odpowiedzi
heniusss
57
Ten gość jest chory psychicznie. Ja coś czuję, że jemu dopiero hamulce puszczą jak skończy... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Cochise
16
https://x.com/i/status/2074103318117274097To w koncu bedzie powietrzny atak Rosji na Polskę, czy... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 664 Culés
#Tiki-takaRonald Araujo otrzymał zgodę Barcelony na wyjazd na mundial. Urugwajczyk będzie podróżował do Dohy z reprezentacją i zabierze ze sobą klubowego fizjoterapeutę, aby ten doglądał jego stanu zdrowia. [@gerardromero]
6
Araujo - Valverde - Darwin Nunez
Ale to będzie chodziło.
Trzymam kciuki
3
No to do końca sezonu po gościu… głupota nie zna granic
6
Parodia a nie klub, na 90% wypadnie do końca sezonu na mindialu
1
No i bardzo dobrze. Zgodził się na operację - co był z korzyścią dla klubu. Jeżeli chce jechać, z zerowymi szansami na występ, to niech jedzie.
0
Mamy trochę pecha w tym sezonie ale sami sobie tez nie ułatwiamy.
0
@Azi niekoniecznie z zerowymi.
0
@Rust_Cohle Ameryka Południowa rządzi! Będę kibicować Urugwajowi tak jak Argentynie.
0
no i skończy jak Umtiti, szkoda.
0
Oby jak najdalej zaszli a Araujo zagrał turniej życia. Wywalone w tych co gadają żeby nie jechał. Mam nadzieję że uda mu się zagrać fajny Mundial.
0
Niech jedzie, byleby nie grał ;)
0
@Rust_Cohle raczej Araujo - Valverde ;) Nie wiem co ludzie widzą w tym Nunezie, ok grajek, ale nic specjalnego nie pokazuje