La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2671 Culés

#Tiki-taka

Barcelona otrzymała ofertę od Juventusu za Memphisa Depaya, który wykazał chęć osiągnięcia porozumienia, choć operacja jest skomplikowana. Rozważa się transfer definitywny lub przedłużenie umowy o rok i wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. Blaugrana obniżyła swoje początkowe żądania. Włodarze Juve wyrazili spore zainteresowanie, ale woleliby opcję wypożyczenia. [Sport]

0

Thank You and Good Luck

0

Przyszedł za darmo, w 100$ oczekiwań nie spełnił ale też nie zawiódł. Została umowa na rok - można go puścić za free albo za symboliczną kwotę. A najlepiej za % z kolejnego transferu.

0

Ja rozumiem, że interesy i zle gdyby Juventus nie negocjował ceny... Ale już takim przysłowiowym "dziadem" być teoche bardzo średnio jak na klub tej klasy co Juve. Wyłożyliby kilka/kilkanaście baniek i byłoby po sprawie, do tego każda ze stron byłaby zadowolona.

1

@MamerTponad100 zwykli ludzie nie zrozumieją takich kwot, nam się wydaje ze to drobne dla nich, ale taki dyrektor sportowy dostanie sporą prowizje za ściągnięcie Depaya za np 10 mln a nie 20 mln w przepływach pieniężnych wszystko musi się zgadzać, „a my jesteśmy na przegranej pozycji bo oni wiedza ze my musimy”

2

@Rajek99
Dziwne, że to co Barca musi to każdy o tym wie. Jak chcą kogoś koniecznie kupić to cena z kosmosu a jak chcą się pozbyć to inni chcą za darmo bo wiadomo, że to ktoś zbyteczny. Jakoś w innych klubach odbywa się to w bardziej naturalny sposób. Kluby realizują swoją politykę transferową, jedni przychodzą a inni odchodzą i nie ma jakichś dziwnych nierynkowych zachowań.
Barca musi coś dostać za Depaya. Nie może być tak, że każdemu idą na rękę, zarówno tym zasłużonym jak i tym których na siłę chce się pozbyć.
Myślę, że kluczem do zarobienia jakichś pieniędzy na Depayu jest zdrowa konkurencja. Oby znalazły się co najmniej dwie drużyny które będą o niego rywalizowały to wtedy coś się zarobi.

0

@Przemson Przecież Alemany TOP xD

« Powrót do wszystkich komentarzy