- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
Verore
3
Teoria spiskowa, w którą wierzysz? Ja zacznę: w Smoleńsku nie było wypadku
35 odpowiedzi
Kozinho.
5
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
25 odpowiedzi
Verore
0
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
26
Mówiła "j**ać policję", a potem pijana potrąciła i zabiła policjanta.
W transmisji na żywo na Facebooku widać, jak Jessica Beauvais (Afroamerykanka) pije alkohol i wyraża się nieprzychylnie o policji. Kilka godzin później potrąciła i zabiła Anastasiosa Tsakosa, 43-letniego policjanta i ojca dwójki dzieci, po czym uciekła z miejsca wypadku.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9518625/Drunk-driver-says-f-k-police-downs-shots-video-killing-cop-hit-run.html
9
@Zoker Biedny policjant i jego rodzina. Oby kobieta dostała jak największy wyrok w tym umyślnego spowodowania śmierci
33
@Zoker to teraz trzeba jej postawić pomnik, to są przecież bohaterowie ruchu BLM
1
@Zoker Weszło jej "Fuck the police, comin' straight from the underground".
8
@Zoker Rozejdzie się po kościach ta informacja, bo nie pasuje do narracji BLM itd...
1
@Zoker Rasistowska morderczyni
13
@Zoker rozejdzie się po kościach, policjant był tylko "biały"
1
@Zoker @Chakalaka Nic nie powiesz? Ja powiem tak. Wypędzić te małpy (pijanych kierowców z Ameryki).
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widać ciągnie ich do więzienia, chyba nie przepadają za wolnością...