- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
7
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
Arkon
5
Mam do Was specyficzne pytanie. Jesteście zwolennikami obecnej koalicji, ale musicie zagłosować... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Roobo
12
Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.Rzeczniczka do spraw SAFE mówi... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
2
To jak Chelsea jest/była bagatelizowana w LM w tym sezonie to jest niepojęte. Media wolały ubolewać nad odpadnięciem Bayernu z LM i chyba dopiero po środowym meczu rewanżowym zdołają skumać, że Chelsea jest w finale, o ile ogra Real oczywiście, bo jak nie ogra pójdzie w zapomnienie tak jakby odpadła w 1/8 LM z Atletico. Jeśli uda im się awansować, a nie mają przecież złego wyniku. To po meczu jeden komentator powie do drugiego.
'' Ty to Chelsea w finale, ja pier...'' - Najbardziej niedoceniany klub w tej edycji LM.
1
@AmigoBlancos Wcześniej jakoś ich nie widziałem za często, ale wczoraj, zwłaszcza w pierwszej połowie zaprezentowali się świetnie.
0
@AmigoBlancos Coś mi sie wydaje że Tuchel będzie chciał uzyskać wynik Realu z LFC na Anfield i tak to sie skończy.
1
@AmigoBlancos kurde wiadomo, że fajnie jest być mądrym po sprawie, ale ja rozmawiałem wczoraj z bratem, który mówił, że Real spokojne 3-1, a ja mu powiedziałem 0-1 Chelsea lub może jakieś 1-1. Tyle, że spodziewałem się 0-0 do przerwy. Jak Tuchel dostanie czas, to w przyszłym sezonie może jeszcze nie, ale w następnym będzie bił się o PL.
0
@chavez
Ja niechwalac się typowałem remis i trafiłem z wynikiem. Chelsea jest bardziej ogarnięta w defensywie i taktycznie, niż Liverpool nie wiem na jakiej podstawie liczył na kolejne 3-1 dla Realu.