- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
67
Niesamowite jest to, iż mimo obecności VARu i tak sędziowie robią co chcą (albo to co im ktoś każe). Faul Carvajala ewidentny, ale to przecież nas nazywają Uefalona.
4
@Kurkmen jakby był ewidentny to by był podyktowany. Sędziowie (główny i na Varze) uznali że to było za słabe na 11tke i tyle.
8
@Bobo25 Mocniejszy byłby chyba tylko wjazd wyprostowaną na kostkę albo i to by nie wystarczyło
21
@Bobo25 tak, tak, a świstak siedzi i zawija w te sreberka.
1
@vangoor @Kurkmen
Jestem narcyzem więc pozwole sobie zacytować swój post gdzie już komuś na ten temat pisałem:
w tym przypadku zgadzam się, o dziwo, z komentatorami wczorajszego meczu, którzy stwierdzili że to za lekkie było by gwizdnąć tutaj 11tke. To jest półfinał LM tutaj nie może być "miękkich karnych", za duża stawka. Tutaj moim zdaniem powinno się gwizdać klarowne sytuację, które nie wywołują polemiki i kontrowersji. Zobacz że VAR nie zwrócił uwagi sędziemu na tą sytuację bo ona nie byla taka czysta, klarowna do odgwizdania 11tki. Poza tym zauwaz na poziom sędziowania wczoraj. Sędzia pozwalał na dużo zawodnikom, było kilka mniejszych lub większych starć na boisku w obie strony gdzie sędzia nie gwizdał. Co mi się osobiście podobało bo gra przez to jest płynniejsza. I sędzia moim zdaniem trzymał się ustalonego poziomu przez cały mecz, również w tej sytuacji.
Rozumiem argumentację za 11tka, gdyby gwizdnął to jakieś tam podstawy by miał. Ale to by była duża kontrowersja rozbierana na czynniki pierwsze przez wszystkie media.
Dlatego ja tez podobnie jak sędzia bym takiego lekkiego odepchnięcia bym nie gwizdnął.
41
@Bobo25 to nie była żadna kontrowersja zero ZERO zainteresowania piłką to jest po prostu karny, a nie kontrowersja. Zobacz karny vs PSG jak Lenglet "fauluje" Icardiego zdaje sie, który miał zerowe szanse na dojście do piłki bo leciała prosto do Stegena i był karny, tutaj leci piłka do Chilwella BEZPOŚREDNIO i zostaje po prostu odepchnięty. To NIE JEST kontrowersja to JEST karny.
5
@Ghotti Gość jest odklejony od rzeczywistości. Tragedia
1
@Ghotti Czemu sedzia nie uznał to za 11tke, czemu na Varze nie interweniowali, czemu komentatorzy (choć byli czasem żenująco śmieszni) powiedzieli że nie ma 11tki, czemu w studiu pomeczowym nie mówili w ogóle o tym, ba nawet na polskiej stronie Chelsea nic na ten temat nie mówią (nawet w komentarzach), czemu piłkarze Chelsea o tym nie wspomnieli w wywiadach pomeczowych, czemu Tuchel nic nie wspomniał na konferencji, czemu nawet dziennikarze nie zapytali o to, nawet w katalońskich gazetach MD czy Sporcie nie ma escandalo,ba nawet wzmianki nie ma o tym incydencie....
Wszyscy tak to widzieli tylko niektórzy kibice Barcy inaczej... jakie to dziwne ;)
@Martwy patrz wyżej, cały świat jest odklejony od rzeczywistości tylko kibice na laRambli stąpają twardo po ziemi i są obiektywni...
1
@Bobo25 wracaj na smietankowa bialy rycerzyku
0
@Bobo25 to ich pytaj, a nie mnie.
0
@Rust_Cohle kolega widze adresy pomylił...
0
@Ghotti A może sami zadajmy sobie pytanie czy nie przemawia do nas niechęć do rywala i przez to tak patrzymy na tą sytuację.
0
@Bobo25 niechęć oczywiście, ale dla mnie to jest karny, za większe G. dyktowano karne.
0
@Ghotti zgadzam się że dyktowali karne za podobne lub mniejsze przewinienia, ale to nie znaczy że mamy równać do tego poziomu. Ja jestem na stanowisku jak cytowałem siebie wyżej że to było za słabe na 11tke i tyle.
0
@Bobo25
tylko wg mnie tu nie ma kontrowersji, zero zainteresowania piłką, a zawodnik chelsea mógł przyjąć piłke w polu karnym i zrobić sobie okazję do strzelenia bramki
tu nie ma czegoś takiego jak miękki, nie miękki bo to są już oceny danej osoby, tu byl ewidentny faul
jeszcze zrozumiałbym gdyby zawodnik chelsea nie mógł nic zrobić z tą piłką
0
@Bobo25
ale akurat komentatrozy to wczoraj byli tragiczni i stroniczy, tu nie ma się co zastanwiać
podniety nad dupa strząłmi realu, a mecz był tak nudny że w drugiej połowie zrobiłem prasowanie:)
0
@Bobo25 Brak zainteresowania piłką, gość wychodzi do przyjęcia a ten go sobie odepchnął ręką jak gdzieś na ulicy a ty twierdzisz że za słabe na 11tke?.
Grubo.