- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
0
Gram sobie na XSX w GTA IV i powiem wam ze jak na grę która ma 13 lat to trzyma niesamowicie poziom. Nie odstrasza grafika jak wiele nawet nowszych gier w które próbowałem grac na nowej generacji
https://zapodaj.net/620c5b129a539.jpg.html
Na tym zdjęciu w sumie mało widać ale tak poglądowo zrobiłem xd
2
@Janas11224 Nie no, widać, że się trochę zestarzała.
0
@Janas11224 Sorki dla mnie odstrasza xD ale szanuję za GTA :D
0
@nieprzysiadalnosc No tak widać ze nie jest to nowa gra, ale jest o wiele lepiej niż w takim wiedźminie 2 który jest 3 lata młodszy. Fizyka pojazdów, poruszania się i model zniszczeń tez robi wrazenie
1
@Omoziu taka fota beznadziejna, zaraz zrobię lepsza jak się dzień zacznie xd
0
@Janas11224 na kompie w 2k wygląda naprawdę spoko
0
@Janas11224 Niezłe kolumny i amplituner. Jakiej firmy są te sprzęty?
0
@Janas11224 trzeba R* przyznac ze gry mają na kosmicznym poziomie :)
0
@Janas11224 A co to za Yamaha? :-)
0
@Janas11224 Już widać lata, ale do 4 mam taki sentyment jak do 3. To były gry w których ten przeskok był ogromny, uniwersum 3d po 5 grach już było dość zmęczone i 4 wprowadzając uniwersum HD znowu pokazało jakość. Ludzie narzekają że 4 zbyt poważna i mroczna, a dla mnie była lepsza niż dodatki, które potem powstały.
1
@fcbarcafan19 @Fabik87 Yamaha RV4A i kolumny Pure Acoustic Nova 6
@LambiPL to prawda, sam mam sentyment do tej części. Ten klimat był właśnie fajny, zupełnie co innego niż inne GTA przesycone śmiesznymi dialogami i niezbyt poważna fabuła. Mimo ze protagonista nie jest jakaś postacią która sie łatwo da polubić to ja go wspominam świetnie