- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 884 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
RanDiFCB
0
@AlexDark00 nigdzie nie powiedziałem że proste, rząd dyma mini i małych nawet średnich... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 884 Culés
95
Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz Pedri rozpocznie na ławce rezerwowych. W ostatnich meczach odstaje i popełnia głupie błędy, można zauważyć, że odczuwa już zmęczenie tym sezonem. Ma dopiero 18 lat, a Koeman go mocno zajeżdża. Dla niego jest to też pierwszy sezon na takim poziomie. Przed nim jeszcze prawdopodobnie EURO, bo raczej na pewno Luis Enrique go powołał jeśli nie dozna żadnej kontuzji. W jego miejsce od pierwszej minuty widziałbym oczywiście Moribę, a Koeman może nie chcieć ryzykować więc nie byłbym zdziwiony jeśli zobaczymy Sergi Roberto w środku pola od pierwszej minuty kosztem Pedriego. Holender ostatnio sam przyznał, że Pedri nie grał na swoim poziomie, więc może zaważył, że jest to najwyższy czas by dać mu trochę odsapnąć.
0
@BarcaInfo Roberto jak defensywny pomocnik z Busim spoko opcja. Mocny pressing odbior i może pociągnąc akcje przez swoją dynamike.
5
@BarcaInfo Wahania formy w Jego wieku to normalne, nie dorabial bym tu teori ze jest zmęczony sezonem xd
3
@BarcaInfo a może Koeman zaskoczy i da szansę Puigowi? Byłoby to bardzo duże zaskoczenie ale nie jest to niemożliwe
2
@mat32 czemu nie? Przecież gra wszystko i taka ilość rozegranych meczy może spowodować słabszą dyspozycją.
1
@BlaseR9 nie da
24
@mat32 Gra wszystko w tym sezonie. Od kiedy wrócił z kadry widać, że oddycha powoli rękawami, co też wpływa na jego formę. Jest bardziej rozkojarzony, gra mniej dokładniej. W tym wieku wahania formy będą, to prawda, ale też jest już zajechany.
1
@BarcaInfo Pedri i Dest wyglądają na zajechanych, według mnie. Ile ona grają? Należy im się odpoczynek
10
@Ronin47 W styczniu był moment gdzie było widać, że Dest potrzebuje odpoczynku, już wtedy nawet miał pierwsze problemy mięśniowe i jego dyspozycja też nie była najlepsza, ale wtedy Roberto był kontuzjowany. Teraz wrócił już Sergi, więc obstawiam, że Koeman będzie go rotował do końca sezonu.
0
@mat32 To że wahania formy w jego wieku to normalne, nie zmienia faktu że ostatnio jest bez formy i powinien usiąść na ławce.
0
@kamiVeB Dokładnie, dzisiejszy mecz pokazal, ze jest w kiepskiej dyspozycji.