- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 671 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 671 Culés
1
Pirlo: Piłka musi iść naprzód
Jedyny głos rozsądku nie jakieś tam Bayerny Guardiole i Jurgeny Klopy .
Mistrzu prowadź nas!
Forzza Pirlo!
Forza Juve!
0
@Thomas99PL XD.
0
@Thomas99PL do spadku?
A niech was prowadzi na samo dnoooooooooooooo^^
0
@Thomas99PL Zaraz go i tak wywala na zbity pysk. On nie może nic innego powiedzieć bo już dostał kredyt zaufania. A powinien być na przymusowych wczasach......
0
@MarioVeB! Spadku? Chodzi ci o rekordowe przychody czy miejsce w lidze z której nie da się spaść , czy wzrost akcji klubu o 15%. Hmm?
0
@PatrykBarca Nie wywalą bo ten sezon był przejściowy i zarząd to wiedział. Pirlo i tak sporo wycisnął, zabrakło trochę szczęścia w połowie sezonu i dziś zupełnie inaczej każdy by oceniał Andrea Pirlo.
0
@Thomas99PL Szczęścia? Tam zabrakło wszystkiego. Grają taka kaszane że oczy kłują. Sezon przejściowy? A jeszcze nie dawno o tryplecie gadałeś:) . Wywala go i to jest pewne. Widać że facet nie ma pomysłu. Do tego przegrywa z słabszymi od siebie kadrowo. Blamaz z Porto z którego się wszyscy śmieją. A gdyby nie CR to był by skład węgla i opału bijacy się o miejsce w okolicach 10....
0
@PatrykBarca Bo tryplet był możliwy zabrakło szczęścia, tak samo jak Bayernowi z PSG. Już zarząd z 12 razy oficjalnie się wypowiedział że Pirlo zostaje i wiedzieli że to będzie sezon przejściowy. Fakt bez Ronaldo bylibyśmy na 6-9 miejscu , ale to i tak nie ma większego znaczenia bo w superlidze będziemy.
0
@Thomas99PL Nie było szans na CL . To tym bardziej nie będzie na wygranie Superligi.
0
@Thomas99PL Tak szczescia zabraklo zwlaszcza w lidze.Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie nawet LM.