La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

1

Tymczasem jakby ktoś szukał w co zainwestować to Janusz Palikot proponuje swoje beczki :) Można kupić beczkę Okowity lub Whisky i przechowywać ją w browarze Janusza za opłatą 10% wartości beczki rocznie, albo zabrać ją do siebie. Ceny Okowity wahają się od 5000 zł za 50l do 36000zł za 220l. Whisky zaś od 5500zł za 50l do 40200zł za 200l :D https://beczki-palikota.pl/#start

0

@IronSanHybrid czekaj tylko wyciągnę zaskórniaki z materaca...

1

@Bobo25 Inwestycja w alko, a szczególnie Whisky nie jest zła, ale nie koniecznie w beczki, a raczej w limitowane butelki z markowych destylarni. Te potrafią po latach osiągać zawrotne ceny, szczególnie jak kupisz coś co rozlewała destylarnia, której już nie ma np. Port Ellen. Taka Port Ellen 39 yo. po 23k chodzi.

1

@IronSanHybrid pracuje w firmie... pracownicy co roku dostają udział w zyskach całej światowej sieci, można je wymieniać na akcje tej sieci, można też raz w roku je dokupic za własne pieniądze. Kiedyś były one sprzedawane nawet po 1Euro... a dzisiaj jedna jest warta ponad 70...jakby człowiek wiedział...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?