La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1093 Culés

0

"Z najnowszych informacji wynika, że instytucja Superligi sprawi, że kluby biorącej w niej udział nie pojawią się w przyszłej edycji gry FIFA!"
Kartomania.

To by było piekne.

4

@koksik2700 oby nikt tego scierwa nie kupił i w końcu inna firma zrobiła grę która jakkolwiek się zmienia wydając nowa cześć za 200 zł. Może PES, jakby dostali duży zastrzyk gotówki to napewno przebiliby ten śmieszny twór od EA

0

@Janas11224 ciekawe co w ogole szykuje Pes na ten rok. Po pierwsze mieli przerwe. Po drugie. Nowy silnik.

3

@koksik2700 póki jest FUT w Fifie to niestety nie maja szans. Musieliby zrobić konkurencyjny multiplayer żeby zachęcić ludzi do zakupu. Narazie maja lepsza mechanikę i grafikę, ale co z tego jak się gra tylko z ziomkiem na dwa pady. Jakieś multi tam jest, ale to za mało. Bardzo bym chciał bo nie szanuje Fify i uważam ze dymają graczy od wielu lat

1

@koksik2700 no i nie pojawią się, tak samo jak piemonte calcio xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?