La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1094 Culés

1

Moim skromnym zdaniem UEFA niech się nie zesra z tym straszeniem, bo wyrzucając te kluby z lig krajowych oraz wszystkich piłkarzy z tychże lig oraz MŚ, czy EURO, sama strzeli sobie w kolano. Budżety, zainteresowanie, wpływy od sponsorów zmniejszą im się diametralnie, bo zwyczajnie nikogo nie będzie interesowała LM bez głównych faworytów, czy Premier League, gdzie o mistrza bije się Everton z West Hamem. Tak samo turnieje reprezentacyjne. Nie znam oczywiście treści kontraktów, ale nie sądzę żeby można było ot tak zbanować z MŚ takiego Messiego, czy Ronaldo, bo UEFA się obraża i mówi "bo tak". Wszyscy ci zawodnicy urządzą prawniczą wojnę, która będzie się ciągnęła latami. A UEFA z takim spadkiem przychodów, jaki ją czeka, będzie tylko słabnąć i prędzej czy później tą wojnę przegra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?