- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1759 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1759 Culés
14
Bardzo irytuje mnie postawa Puiga. Jest diametralnie odmienna od tej prezentowanej np. przez Pedriego i Ansu. Wydaje się wybujanym cwaniaczkiem i pozerem, którego wszędzie jest pełno. Jego zachowanie podczas celebracji Pucharu, relacje z social mediów mogłyby wskazywać, iż jest głównym architektem sukcesu Barcy. Nic bardziej mylnego. Na filmie, który dodany jest na kanał YouTube klubu, można dostrzec moment w którym Puig kopie flagę Barcelony. Może jestem zbytnim oldschool'owcem, ale wg. mnie barwom zawsze należy się szacunek. Następnie młody wychowanek uderza w głowę szalikiem pozującego do zdjęcia Gerarda Pique. Wiem, że to wygłupy, ale mimo to, ja nie byłbym w stanie potraktować w ten sposób ponad 10 lat starszego kolegi z drużyny. W ostatnich minutach filmu Riqui wyrywa puchar z rąk Busiego. Widzący to Araujo temperuje młodego kolegę zabierając mu trofeum. Irytacja na twarzy Urugwajczyka mówi wszystko. Do tego dochodzą plotki o jego skłonności do zbytniego zwierzania się mediom i o wynoszeniu informacji z szatni. Jego postawa boiskowa i brak produktywności również nie przekonują. Mam nadzieje, że jego temperament szybko zostanie utemperowany, przez wypożyczenie do jakiegoś hiszpańskiego średniaka.
13
@Karol1993 gosc na tych filmikach wyglada jak rozpieszczony dzieciak a to chlop 22 lata
4
@Karol1993 pisalem o tym ostatnio
Irytuje mnie ten dzieciak strasznie .Hiszpanski sredniak to dla niego dobry team , bo sredni z niego pilkarz
0
@Karol1993 Moza link ?