O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1999 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 941
  • Liczba komentarzy 227
  • Polecenia 1851

Komentarze

0

@tobiasson92 Przyjaciół to Ty szanuj.

0

@GregSTG jasne, że nikt tego nie pisze ale w domyśle właśnie o to chodzi. Nikt takich podsumowań nie robił rok, dwa czy trzy lata temu.

1

Skąd wszędzie podsumowania dekady? Ciągle słyszę o jedenastkach dekady, o najładniejszych golach dekady, o najlepszych meczach dekady, o najwybitniejszych filmach, czy utworach.

Eksperci i dziennikarze z całego świata dają się nabierać? Skoro XXI wiek zaczął się w 1 stycznia 2001 roku to pierwsza dekada skończyła się 31 grudnia 2010 roku. Zatem druga dekada bieżącego wieku rozpoczęła się 1 stycznia 2011 roku i zakończy się dopiero za rok tj. 31 grudnia 2020 roku.

2

@matirix20 Kimmich, De Bruyne, Mbappe.

0

@bartoszekkk o co chodzi z aferą dotyczącą Arthura? Od paru dni widzę pojawiające się memy, filmiki, ale za bardzo nie wiem o co chodzi. Można się domyślić, ale chciałbym poznać prawdziwym powód bez śmieszkowania.

Zobacz wszystkie

185

"Wyszkolenie techniczne nie polega na tym, że potrafisz żonglować piłkę tysiąc razy. Każdy umie to zrobić poprzez ćwiczenie. Z czymś takim możesz iść do cyrku. Technika to podanie piłki za pomocą jednego kontaktu, z odpowiednią prędkością, w odpowiednim momencie, na lepszą nogę twojego kolegi." (Cruyff)

Wolę jednak pojmowanie techniki Holendra.

121

Wyścig rozpoczęty już w 1 kolejce.

Liczba udanych dryblingów w sezonie 18/19
Ter Stegen: 1
Ronaldo: 0

101

A specjaliści jak Michał Pol dalej będą śmieszkować: "Czy tytuł dzbana roku należy się Dembele?" "O strzelił ładną bramkę to jutro może się spóźnić na trening hehehehe". Tendencyjni ignoranci budujący opinie "Januszy", którzy powielają te farmazony w internecie.

83

Dembele wczoraj - 4 straty

Messi w meczu z Chelsea - 26 strat

Liczba strat nie świadczy o tym czy ktoś nadaje się na mecz z lepszą drużyną. Świadczy o podejmowaniu ryzyka, indywidualnych dryblingów które mogą stworzyć przewagę. Wolę, żeby z Chelsea zagrał Dembele, który jednym przebłyskiem może przesądzić o wyniku meczu, niż bezproduktywny Paulinho czy Andre Gomes.

59

Dobra czyli Ajax, Porto, United, Tottenham w 1/4. Wygląda to trochę jak liga europy.

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 TrogluS 97 pkt
5 biczu 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?