La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 908 Culés

4

Jeśli FIFA i UEFA nie dogadają się z władzami Super Ligi to te dwie pierwsze instytucje możemy powoli żegnać. To Super Liga z Perezem na czele ma teraz wszystkie najlepsze karty w swojej talii. Największe marki, najwięksi sponsorzy, telewizje itd będą lecieć do Pereza niczym ćmy do światła, bo to tam będzie szansa na największy zarobek. To w SL będzie największa kasa do wyciągnięcia.
Jeśli FIFA i UEFA chcą nadal funkcjonować to powinni czym prędzej spotkać się z Perezem i ustalić jakiś kompromis, pomóc mu w tworzeniu czegoś wielkiego, a nie w tym przeszkadzać. Ich czas już się kończy i powinni się z tym pogodzić.
Teraz nadszedł czas SUPER LIGI!

Osobiście jestem za powstaniem tej ligi, bo powoli nudzi mnie oglądanie jak Barca gra z jakimiś słabiakami, którzy murują się w dziesięciu na 20 metrze od bramki. Którzy zamiast grać w piłkę to przeszkadzają drugiej drużynie w tym. Wolę piłkę nożną na najwyższym poziomie i im więcej meczów między drużynami z TOPu tym lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?