La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1971 Culés

6

SUPERLIGA

dziwi mnie że tak wiele osób tu psioczy na ten pomysł, w koszykówce jest EUROLIGA i jakoś nikomu to nie przeszkadza, a odkąd jest rozgrywki są lepsze i ciekawsze

SUPERLIGA TO BĘDZIE takie NBA w piłce nożnej, ja uważam że to fajny pomysł, jedno ale lista meczów zwycięzcy zwiekszy sie z 13 do 23, wiec może pora aby ligi zmniejszyły trochę uczestników z 20 na 18, zawsze to 4 mecze mniej

i ci co myślą że UEFA coś zrobi, gów...zrobi, to jest produkt marketingowy, mnóstwo kasy, mnóstwo sponsorów, więc albo dołączą ale będą mieli jakies smieszne rozgrywki ze Slavia Praga, Legia, CSKA, gdzie o tytuł będzie biła się Benfica albo Porto

i wg mnie dobre mecze nie spowszechnieją. NBA nie powszechnieje co roku sa emocje

7

@lucca87 nie oglądam NBA, więc mogę sobie psioczyć.

1

@lucca87 Ludzie boją się nowego, ale zamiast się do tego przyznać to wolą szukać jakichś pierdół typu "kto będzie sędziował?" byleby tylko pokazać, ze to kiepski pomysł.

0

@lucca87 emocje w NBA, taa, od Play offów może...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?