La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

konto usunięte

2

Najlepszy scenariusz? Barcelona jednak nie decyduje się na wkroczenie do Superligi, zdobywa mistrzostwo, Real i Atletico są w 5 lidze po tym jak SL nie wypala i to wycofano, my mamy mistrza na 5 lat zapewnionego, a w LM są wielkie starcia Barca - Bayern - PSG

4

@MesQueUnClub96 Barca - Bayern - PSG i tak oglądać do usranej śmierci, bo reszta klubów na czarnej liście w LM. No po prostu Bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

2

@4drian0 no to PSG wykluczyć i zostają same plusy. Wygrywa albo Polak Rodak albo Barca.

3

@4drian0 Byśmy jeszcze mieli taki West Ham np, Seville czy inne jakieś Lile ;)

1

@Coutinho007 West Ham vs Barca, ale to byłby finał.

konto usunięte

2

@4drian0 Lingardinho gol w ostatniej

0

@4drian0 Pewnie do tego była by Atalanta, Napoli, Sociedad czy Porto albo Benfica. Źle by nie było :p

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 No i co, chcesz jak ostatnim laty bundesliga czy ligue 1 - jedna drużyna i liga do dupy? Żadnych emocji, wolę jeden puchar ligowy z 5 lat po zajebistej walce niż 5 pucharów za klepanie ogórków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?