La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

0

"W państwie totalitarnym
Wolność
Nie będzie nam odebrana
Nagle
Z dnia na dzień
Z wtorku na środę
Będą nam jej skąpić powoli
Zabierać po kawałku
(Czasem nawet oddawać
Ale zawsze mniej, niż zabrano)
Codziennie po trochę
W ilościach niezauważalnych
Aż pewnego dnia
Po kilku lub kilkunastu latach
Zbudzimy się w niewoli
Ale nie będziemy o tym wiedzieli
Będziemy przekonani
Że tak być powinno
Bo tak było zawsze".

"Niewola", Kornel Filipowicz

2

@JANEK777 Dokładnie tak właśnie robi PiS. No i czasami Konfederacja, bo ustawa antyaborcyjna jest również odbieraniem wolności w sposób wysoce bezczelny (pandemia, napięta sytuacja w kraju etc.).

2

@macio_944 Ale jemu chodzi tylko o pandemię :D PiS przez poprzednie 4 lata nie wzbudzał jego jęczenia o wolność

0

@macio_944 Taka szansa przychodzi bardzo rzadko, Konfederacja nie miała wyboru czy głosować nad tym w czasie epidemii czy później. Pis dał temat i musieli głosować.
I jakiej wolności jest to odebranie?
@Bykunn Skąd informacja, że nie wzbudzał? Znasz mnie osobiście?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?