La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

3

Wracam na chatę po świętowaniu, oglądałem u kumpla meczyk i muszę przyznać, że jestem dumny z tego zespołu. Koeman dziś zaskoczył i to bardzo pozytywnie, może zakończyć ligę na trzecim miejscu, ale dla mnie już jest wygranym i należy mu się pozostanie na przyszły sezon. Pozwólmy się mu wykazać, w pełnym sezonie (nie przejściowym) na pełnym dystansie. Brawo zespół! Brawo Koeman! Visca el Barca! Dziś wygrał futbol!

0

@Barca_Big_Moment zauważ jak Alba gra 2 asysty dzisiaj. Co by nie mówić to spokojnie jeden z najlepszych LO w historii. Mimo tego że jest płaczkiem i macha łapkami niekiedy to klasowy zawodnik będziemy płakac jak odejdzie jak po Alvesie. Zobacz jaki progres zalicza Mingueza gość co robi? Corona może zrobić znów team z wychowanków. Pedri i Frankie to jeszcze nie poziom CKM-u ale są genialni :D I ta radość Leo coś pięknego :D

0

@LeoMessi1994 Co do Alby to gdy tylko dojeżdża mentalnie to gwarantuje nieosiągalny dla innych poziom, ale znajdzie się kilku bardziej regularnych LO.
Frenkie dziś miał udział w każdej ważnej akcji FCB, pokazał, że świetnie potrafi się odnaleźć w ataku pozycyjnym i grze na małej przestrzeni, co potwierdziła gierka kombinacyjna z Messim przy golu na trzy zero. Pedri zaczyna robić w zespole to co robił jego idol, gdy nie było już Xaviego w zespole, czyli regulować tempo gry. Dziś parę naprawdę ładnych klasowych przerzutów, które płynnie przenosiły ciężar rozgrywania akcji. Alba świetnie wrzuca, potrafi dogrywać piłę idealnie do partnerów, ale chciałbym zobaczyć w kolejnym sezonie świeższego i dynamicznego Jose Gaye. Pozdro byniu :D

0

@Barca_Big_Moment tymczasem cieszmy się z tegoo wspaniałego dnia dla NAS kibiców!!!!! :D Pozdro również :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?